Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čo do tretej rady ? 2 sedačky vs. lavica


Antonius

Recommended Posts

Ja mam vsetky typy sedadiel aj do 3 rady. 2 ks obycajne , 2 polohovatelne s opierkami aj lavicu a ta ma tu vyhodu ze na dlhu cestu ju prisuniem k druhej rade a chlapec sa tam na dlhej ceste v noci natiahne a vyspi ako doma. Je mi jasne ze je to nebezpecne a ze vacsina tu na fore ma za to ukamenuje , ale taka je realita nocneho cestovania s detmi.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam vsetky typy sedadiel aj do 3 rady. 2 ks obycajne , 2 polohovatelne s opierkami aj lavicu a ta ma tu vyhodu ze na dlhu cestu ju prisuniem k druhej rade a chlapec sa tam na dlhej ceste v noci natiahne a vyspi ako doma. Je mi jasne ze je to nebezpecne a ze vacsina tu na fore ma za to ukamenuje , ale taka je realita nocneho cestovania s detmi.:papa:papa

:bacha Taká není realita nočního cestovaní. JA jezdím zásadně v noci, a nikdy jsem kluky nedával nepřipoutané za jízdy mimo sedačku. Vždyť odtoho máme tyhle vozy že sedačka se dá naklopit a je tam \" skoro\" v leže a připoután. Né úplně ale účel spaní to splní. Tož jak si psal je to tvoje volba, neber mně ve zlém. :papa

[upravil dne 23/2/12 09:39 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty v druhé řadě jdou sklopit dozadu? Mě to jde jen kousek.

Hm, no, já posunul sedačku v druhý řadě dopředu, sklopil opěradlo, ale stačilo mi to jenom po roletku. Dál jsem to neskoušel. Takže nevím :myslim Proto jsem dal \"skoro\" do uvozovek, jelikož pro prcka to sklopení na ležení stačilo.

[upravil dne 23/2/12 12:01 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě to šlo v Renaultu, že se vyhodilo prestření sedadlo, dvě krajní se dali víc k sobě defakto do zadních kolejnic a dali se sklopit skoro do roviny.

Tady to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě to šlo v Renaultu, že se vyhodilo prestření sedadlo, dvě krajní se dali víc k sobě defakto do zadních kolejnic a dali se sklopit skoro do roviny.

Tady to nejde.

Na Evasione to ide presne takto. Prave preto som si ho nechal miesto 807. Zda sa mi variabilnejsi . :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...