Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čo do tretej rady ? 2 sedačky vs. lavica


Antonius

Recommended Posts

No vždycky záleží na tom, jak to budete využívat. Já osobně mám lavici (mimochodem je těžká jako kráva vyndat jí v jednom jde, ale dost se zapotíš) Mám za sebou dvě dovolený, jednou chorvatsko v sedmi lidech (3 dospělí + 4 děti 2-8 let +pes) sice se to nesmí, ale vyndal jsem krajní sedačku z prostřední řady a tam byl pes děti na lavici vzadu a dospělí se střídali za volantem. mimochodem po 900km jsem na tý lavici i usnul ale jen na chvíli místa je tam skutečně poskrovnu (dcerka chtěla sedět vedla pejska :)).Druhá cesta byla do polska na mazury což vzhledem ke kvalitě silniční sítě vezme totožných 12-13 hodin. Jeli jsme v osmi lidech 4 dospělí 2xdítě cca 2 roky 2xdítě cca 5 let. jeli jsme na týden a vešli jsme se. V obou případech byla na střeše rakev. Je-li lavice v krajní poloze vpřed - na nohy prakticky není místo ale dětem v malých autosedačkách je to jedno, dáš do kufru složený kočárek. Jen doporučuju kolečkama směrem ven a víc přibouchnout :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Salmius vďaka za tip, vyzerá že predsa len sa dá ta lavica využiť a mne stále vŕta v hlave a konečne niekto kto má praktické skúsenosti. Mne by sa hodilo z času na čas aby sme sa vošli do auta 8-mi a to nie na nejakú veľkú vzdialenosť - len presun vrámci rodinných akcií - pár desiatok km. Dovolenka by bola asi len v 6-7-tich (2-3 dospelí a 4 deti) - resp. by sme po skúsenostiach zvážili koľko sa nás vojde. Rakva na streche by asi na dovolenke bola nutnosťou. Takže zasa som nie celkom rozhodnutý:myslim....

Ešte otázka: krajná sedačka prostrednej rady sa nesmie vybrať keď je použitá 3-tia rada ? Myslel som, že to je len ak sedia v 3. rade deti v sedačkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak to se přiznám že takto vysoko na tu lavici nepůjdu, já maximálně do 5 tisíc. Takže pokud někdo má zájem za víc tak mu to rád přenechám. Ale ať řekne ať si to navzájem nevyháníme nahoru. Taková malá kartelová dohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...