Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čo do tretej rady ? 2 sedačky vs. lavica


Antonius

Recommended Posts

:papa Zdravím všetkých ! Po dlhom zvažovaní a inšpiráciách na tomto fóre sa chystám objednať novú 807-ku kým sa ešte dá. Určite potrebujem 3. radu sedadiel a zvažujem, že by to mohla byť 3-miestna lavica. Máte niekto s lavicou skúsenosti ??? Nie je príliš ťažká na vyberanie ? Alebo sú lepšie 2 sedačky ? Ono miesto naviac by sa mi určite zišlo, ale keď s tým majú byť problémy tak neviem. Ešte jedna otázka: koľko miesta zostane za 3. radom ? - nemyslím objem ale praktické využitie - dám tam trebárz poskladaný kočík ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, výhoda sedaček je že když chceš jet v šesti tak vzadu ti zbyde místo na bagáž. V sedmi se stejně dál jet nedá. Myslím třeba na dovolenou právě k vůli bagáži. Jedině že by jsi potřeboval 8 míst. Jinak to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď práve že nás je 6 - teda máme 4 decká a niekedy by sme mohli ešte zobrat zo sebou dvoch starých rodičov takže 8 miest by sa zišlo, len hľadám či to nemá viac nevýhod ako výhod...resp. mohol by som si objednať tú lavicu a potom si dokupiť jednu sedačku z druhej ruky ako píše MotoMoto aby sme mohli cestovať v 6-ke aj niekde ďalej, len či to stojí za to. Za lavica aj za 2x sedačku je rovnaký príplatok 960EUR.

[upravil dne 28/9/11 10:26 od Antonius]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka za objasnenie - nooooo to je zaujímavé zistenie, takže z toho mi vychádza že označenie U je zrejme normalna autosedačka a tie L sú nejaké špeciálne čiže na lavicu asi normalnu autosedačku nedám :( Ináč deti mám 10r+9r+4r+8mesiacov ;) Takže začínam uvažovať nad tými dvoma sedačkami...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člen Mablees má ve třetí řadě lavici, napiš mu a třeba zjistíš nějaké další podrobnosti. Je ovšem ze Dvora Králové a tak na praktickou ukázku asi nedojde. Já taky uvažuju výhledově o koupi buď dvou sedaček nebo lavice a taky se chystám ho oslovit, ale momentálně na to nejsou finance, tak jsem to odložil asi na příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marko ďakujem za foto - tak to teda vyzerá, že 2 sedačky sú praktickejšie a určite aj konfortnejšie. Uvažujem teda s dvoma sedačkami. V techničáku bude tak či tak 8 miest tak keď by som v budúcnosti zistil, že mi je 7 málo furt viem dakde splašiť tú nešťastnú lavicu z druhej ruky:cool:

tomike: keď ho budem mať tak dám vedieť, ale zatiaľ čakám na financie a po objednaní to trvá asi 3 mesiace kým sa k nemu dostanem:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...