Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

35. sraz Peugeot Clubu Zimní Klouzání 17.2-19.2.2012


Recommended Posts

I já chci poděkovat za výborný srazík, který bude jistě patřit k těm nej, které se kdy na Peugeot-Clubu pořádaly. Organizátoři to zvládli perfektně, nikomu se nic nestalo a zábavy bylo opravdu dost. Z mého pohledu není co vytknout. :potlesk Doufám, že na příští sraz do Kokořína se mi podaří také dojet, moc rád bych se zase zúčastnil akce se skvělou partou lidí, jakou dohromady tvoříme. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pred chvilkou taky dojel domu :) zacatek trasy, byl ale peklo v tom snehu :D Bigbadjohn by mohl vypravet :D Vse bylo opravdu super zorganizovane, takze taky dekuju vsem organizatorum za skvele odvedenou praci. Taky dekuji Mobymu a jeho kamaradce za navigaci pri OZ ;) Sraz se mi opravdu moc libil a uz se tesim na dalsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme dojeli ted, jeste jsme vysazovali Mobyho s Dadou v Michli :) Cesta navzdory hruznym ocekavanim pomene v pohode :)

Take moc dekujeme za sraz, obema se nam to velmi libilo od zacatku do konce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tímto způsobem chci poděkovat všem co se podíleli na dopravě zapalovací rampy na moje kupé z Prahy přes M.Buky do Brna.

Jmenovitě: Ferrymu za zapůjčení a předání Pe.Trovi. Pe.Trovi za dopravu do M.Buků a předání Radce S.. A Radce S. za dopravu z M.Buků do Brna.

Ještě jednou všem zůčastněným díky. :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...