Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olgojova 406


olgojc

Recommended Posts

olgojc:Bohužel nevím, jak to přesunout.

Téma do jiného tématu přesunout nejde - jen z jedné sekce do druhé. Musel bys dát \"odpovědět\" v tom správném tématu a vložit tam to, co si napsal v prvním příspěvku sem ...

Je třeba si jen ujasnit, jak to vše funguje, než se do něčeho pustíš - např. v \"pokusech\" které tu od toho máme ;)

[upravil dne 26.9.11 10:24 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vítej v klubu, moc pěkný fáro :) uplně stejné jako moje jen s jinými koly :) Naho´d pak více fotek ať se můžu koukat a říkat si jak to mám dobité :D

Kolik to tak stojí? Mám se připravit na velký výdaje? :D

já od jisté doby když se mi něco na autě podělalo tak se na velke vydaje připravoval vždy :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer nějaký fotky přidám. Ale neboj, v reálu to tak hezky nevypadá. Jezdil s tím 80 letý pán a hlavně rohy jsou odřený. A včera mi někdo na parkovišti pěkně sjel dveře :grr

vítej v klubu, moc pěkný fáro :) uplně stejné jako moje jen s jinými koly :) Naho´d pak více fotek ať se můžu koukat a říkat si jak to mám dobité :D

Kolik to tak stojí? Mám se připravit na velký výdaje? :D

já od jisté doby když se mi něco na autě podělalo tak se na velke vydaje připravoval vždy :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...