Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budík teploty chladící kapaliny


fejfarz

Recommended Posts

Ahoj všichni,

včera jsem po 50-ti km jízdě zastavil, vypnul motor vyndal klíček ze zapalování a budík teploty stále ukazoval 90 stupňů a nespadl na nulu. Když jsem se vrátil domů tak už bylo všechno jak má vypnul jsem klíček a budík se vrátil na nulu jak má. Setkal se s tím někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo, že jsem v létě přijel dom a nevypla mi sahara a vyzinkala se baterka. Asi někdy nespadne relé, nic víc bych v tom nehledal

Pokud je motor zahřátý, sahara se po vypne až po schazení, nikoliv po vypnutí klíčku. Pokud byla baterka slabá, tak ji to holt vybilo :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo, že jsem v létě přijel dom a nevypla mi sahara a vyzinkala se baterka. Asi někdy nespadne relé, nic víc bych v tom nehledal

Pokud je motor zahřátý, sahara se po vypne až po schazení, nikoliv po vypnutí klíčku. Pokud byla baterka slabá, tak ji to holt vybilo :nevim

No ale mě se to nestalo jednou. Jednou jsem si toho všiml, tak jsem zapnul a vypnul klíček a sahara se vypnula. Sahara nemusí běžet, když je motor vypnutý, to je podle mě na nastavení řídící jednotky a mě se vypne vždy po vypnutí klíčku.

Ale už se mi taky stalo, že nějaký relé zůstalo seplý přes noc a ráno jsem měl vybitou baterku. holt se to stane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v autě klimatizace,tak jsou sahary řízeny Jednotkou(Bitronem),která se vypne klíčkem a pak neběží.

Pokud ne jsou ovládany jen čidlem a to se rozepne až při schladnutí.

Pokud má někdo klimu a zustaly větráky běžet,tak to mohlo být spečenými kontakty v relé.

Pokud zůstal viset ukazatel teploty a ted dál funguje,tak bych to dál neřešil.

[upravil dne 25.9.2011 12:43 od EXI.60]

[upravil dne 25.9.2011 12:44 od EXI.60]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...