Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatíkání do kufru


N3R3Z

Recommended Posts

Řešili jste už někdo tento problém? Vždy když trochu vydatněji zaprší, mám bazének v kufru... nemá někdo radu, kde jsou taková nejčastější místa, kudy může do kufru zatíkat? Nebo už je prostě na čase vyměnit těsnící gumu?

[upravil dne 27/9/11 12:24 od N3R3Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal si už dole koberec a obloženie kufru? Môže to tam byť komplet prehrdzavené a kritické miesto je aj na ľavej strane nad zadným blatníkom. Od výroby tam nie je podblatník a ako je uchytený naviják pásu, tak tam býva niekedy diera.

[upravil dne 25/9/11 07:25 od marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem hadici a polej zadní dveře, pak pozoruj, kde to kape. U mě tam teklo pod třetím brzdovým světlem okolo gumy ... nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem ty šroubovací gumové dorazy pátých dveří více zašrouboval, tím pádem jsou dveře o něco níže a již neteče.

Nicméně ty můžeš mít problém jiný ... moje auto bylo již dříve nabouráno a zadní dveře jsou o pár mm hozené do strany ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marko306: už jsem to všechno kontroloval... kastle je všude zdravá... voda tam zateče i když auto stojí na parkovišti

MilanF1: 3. brzdové světlo tam nemám, ale vyzkouším hadici a zkusit hnout s dorazama

[upravil dne 25/9/11 06:37 od N3R3Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tento problem som mal a nakoniec som zistil ze mi stoji voda v zadnom cele, ked auto bolo v pohybe, tak sucho, akonahle stalo, tak voda v kufri a az pod zadnymi sedackami.

Komplet som to rozobral a tiez som nic nenasiel, isiel som to previezt odstrojene po vydatnom dazdi a v zakrutach bolo pocut ako sa prelieva voda.

Tak som lahol pod auto a vyvrtal som 3 diery do zadneho cela, vytiekli odtial asi 4 litre vody:bojim.

Do auta to vteka otvormi nalavo a napravo od zamku kufra (pohlad zvnutra).

odvtedy mam pokoj. Neviem ci je to tvoj pripad, ale mne to pomohlo :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...