Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prum spotreba dle kw obsahu a vyroby


plaz

Recommended Posts

rok vyrob.........2004

kw .................94kw/chip 118kw

obsah .............2,2 HDI/6rýchlostí

ano - fap

diesel

105 000 KM

Olej: ľahkobežný Total 5w/30

Filter: GREEN do originál boxu

podľa PC mimo mesto rýchlosť priemer : 65 km/h 6,0-6,4l / 100 km

podľa PC Dialnica 130km/tempomat 7,1-7,6l / 100 km

Podľa PC Mesto rýchlosť priemer 35km/h 6,9-7,5 l / 100 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quartz Future 9000 5W-30 5L

Špecifikácie

ACEA A5/B5- Strihovo stále oleje, nízka HTHS viskozita 2,9 - 3,5 mPa.s. Oleje pre predĺžené výmenné intervaly.

ACEA C2 - nová trieda od 10/2004 pre naftové motory osobných vozidiel s filtráciou častíc vo výfuku. Obsah sulfátového popola max. 0,8%. HTHS > 2,9 mPas (Peugeot).

HTHS je má byť pre HDI vyššie ako 2,9 čo obe špecifikácie spĺňajú

Schválenia:

PSA Diesel

PSA Gasoline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
r.v. 2/2012

120 kW/2,0 HDi

comp 8.4, skutečnost 7.5

rychlost průměr 39km/h (2/3 město, 1/3 dálnice)

uvidím další km..., zatím spokojenost (auto je v \"záhubě/záběhu\")

Tak další nádrž, průměr podle kompu 7,7 (při 72km/h), podle propočtu 7,6. Tak uvidím, kam to dál půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

r.v. 5/2012

100 kW / 2,0 HDi

komp 7.3 skutočnosť 7,2

priem. rýchlosť podľa kompu 48km/h

Je to po troch nádržiach (3230km), z toho posledná väčšinou mesto a samé krátke trasy. Tankujem keď je dojazd cca 40-50km a vojde mi tam \"len\" 70litrov, viac sa mi nepodarilo natankovať. Auto je tiež v zábehu tak sa ukáže ako to pôjde ďalej, ale zatiaľ som spokojný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to som aj ja zvedavý koľko tam naozaj vojde, neskúšal som jazdiť pod dojazd 40km, lebo keď bol dojazd menej ako 100km tak to už klesalo nejak príliš rýchlo tak som neriskoval že niekde ostanem stáť :D, nakoľko nemám skôsenosti koľko to ešte prejde. Na fabii som nikoľkokrát jazdil aj s dojazdom 0km a ešte stále došla nejaké 4km na benzínku :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor:

Nenechávej to vyjet až do nuly, do úplnýho chcípnutí. Pak až ti auto chcípne a ty doleješ tak ti bude svítit v kapličce signílka motoru a budeš s tím muset zajet na diagnostiku pro smazání závady. Tak se mi to stalo loni kdy jsem si říkal že k pumpě ještě dojedu. Nafta došla cca 2km před pumpou :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor:

Nenechávej to vyjet až do nuly, do úplnýho chcípnutí. Pak až ti auto chcípne a ty doleješ tak ti bude svítit v kapličce signílka motoru a budeš s tím muset zajet na diagnostiku pro smazání závady. Tak se mi to stalo loni kdy jsem si říkal že k pumpě ještě dojedu. Nafta došla cca 2km před pumpou :-(.

Já vím, že do chcípnutí ne, jen do nuly na kompu, pak tam naleju 5l kanystr a hurá k pumpě utrácet...

S minulou 807kou (2,2 HDi 94kW) jsem několikrát měl dojezd nula a pořád to jelo a pak jsem načepoval nějakých 76-77l, takže tam rezerva bude. Ale pokoušet s chcípnutím to nebudu, kromě diagnostiky to není dobré taky pro to, že to může nasát svinstvo ze spodku nádrže.

[upravil dne 25/6/12 19:24 od Igor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor:

Nenechávej to vyjet až do nuly, do úplnýho chcípnutí. Pak až ti auto chcípne a ty doleješ tak ti bude svítit v kapličce signílka motoru a budeš s tím muset zajet na diagnostiku pro smazání závady. Tak se mi to stalo loni kdy jsem si říkal že k pumpě ještě dojedu. Nafta došla cca 2km před pumpou :-(.

Já vím, že do chcípnutí ne, jen do nuly na kompu, pak tam naleju 5l kanystr a hurá k pumpě utrácet...

S minulou 807kou (2,2 HDi 94kW) jsem několikrát měl dojezd nula a pořád to jelo a pak jsem načepoval nějakých 76-77l, takže tam rezerva bude. Ale pokoušet s chcípnutím to nebudu, kromě diagnostiky to není dobré taky pro to, že to může nasát svinstvo ze spodku nádrže.

[upravil dne 25/6/12 19:24 od Igor]

Mně se jednou povedlo jet skoro až do sucha a na pumpě jsem natankoval 79,5L :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo dobře seřízená počítadlo na pumpě.

No je pravda ze je to trochu divne...sice na teto pumpe tankuji cca poslednich 5let(shell) ale je pravda ze vpower jsem tankoval zatim jen parkrat, takze presnost mereni muzou mit trochu upravenou,ikdyz zrovna do shell bych to nerekl. Na normalni naftu jezdim jiz cca 4roky z teto bnzinky a zdalo se mi ze mnozstvi na tankovaneho paliva celkem sedelo.

Clovek samozrejme ale asi nikdy nemuze mit jistotu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

83 litrů se tam podle mého rozhodně nemůže vejít, aspoň mám takové zkušenosti a to ještě v poměrně teplém období. I když roztažnost nafty není teplem zase tak velká přesto ty páry se tam trochu hromadí a většinou to zůstane pod 80ti litry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přídám trochu do mlýna

Citroen C8

rok 2007

103 kW

obsah 2.0 i 16 V najeto 100.000 km

benzín

průměr za cca 2000km 9.3 l /100km

průměrná rychlost 55 km/hod.

Město cca 30%

Dálnice 20%

Okresní silnice 50 % ( z toho 40% cesta do 15 km )

Zatížení :

60 % 2x dospělí, 2x dítě + kočár a veškerý cirkus Humberto

20% 1x dospělí, 2x dítě + kočár .....

20% 4x dospělí a 2x dítě + kočár ....

Jsem spokojen, čekal jsem že bude problém udržet pod 10, ale není to tak složité, jezdím lehká noha, ale dálnice 130 a okresky lehce přes 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...