Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

rozlucka-ukradnuta 407


Vlado-77

Recommended Posts

najviac ma ubija ze manzelka ktora stale nadavala ze mam to auto radsej nez ju, tak uz tyzden place. dokonca 5 rocna dcerka sa pyta kedy nam ujovia daju pezota naspat. no psycho strasne. keby sa mi to havado dostalo do ruk tak by umieral strasne pomaly. a to ukradol este aj s detskou sedackou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to smutné, držím palce aby sa ho podarilo nájsť alebo aspoň s tou poistkou ti to vyšlo.

PS: Vlado nemáš náhodou na nete nejaký fotoalbum podľa čoho by sa auto dalo identifikovať, pre prípad že by ho niekto zazrel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím, že to nie je špecialita poliakov. Mne ukradli auto v blave a nemyslím si, že blaváci sú kurvy, pretože východniarov mám rád :P. Auta je samozrejme škoda.

Už som to tu niekde písal, mne ukradli týždeň staré auto (koncern), dva dni na značkách s 500km na tachometri. Poistené v Kooperatíve. Nezaujímala ich cena auta na faktúre prakticky nového auta, vychádzali z bežnej ceny takej značky auta (\"zhodou okolností\" pár desiatok tísic menej ako na fa). A na túto cenu amortizácia (v mojom prípade 0%).

[upravil dne 26.9.2011 17:50 od AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím, že to nie je špecialita poliakov. Mne ukradli auto v blave a nemyslím si, že blaváci sú kurvy, pretože východniarov mám rád :P. Auta je samozrejme škoda.

Už som to tu niekde písal, mne ukradli týždeň staré auto (koncern), dva dni na značkách s 500km na tachometri. Poistené v Kooperatíve. Nezaujímala ich cena auta na faktúre prakticky nového auta, vychádzali z bežnej ceny takej značky auta (\"zhodou okolností\" pár desiatok tísic menej ako na fa). A na túto cenu amortizácia (v mojom prípade 0%).

[upravil dne 26.9.2011 17:50 od AnotherOne]

ziadnu poistovnu by nezaujimala cena noveho auta, uz len to ze ho kupis nove a vyjdes z nim pred salon tak uz si prerobil par stoviek eur... ak nie tisic... jedine ze mas havarijnu + gap, vtedy sa vychadza z ceny noveho auta... inak trhova cena, pri pgt 407 tipujem cca 5000E max... sam som zvedavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodke, myslel som si že si sa iba sekol :super

Ja som si dal svoje auto poistiť nasledovne.

Mám havarijnú + 100 poistenie GAP na 5 rokov.

Boli aj lacnejšie kde cena klesala ale chcem plnú sumu na celé obdobie. Človek nikdy nevie a samozrejme krytie po celej EU. Tie poistovne este aj pri tomto oddeleju na SK a celu EU. Vedia prečo... Zisk Zisk Zisk a hlavne neplatiť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...