Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozlucka-ukradnuta 407


Vlado-77

Recommended Posts

Zdravim. Chcem sa (dufam len docasne) rozlucit. Ukradli mi moju milovanu 407 v pojebanom Polsku.

Chcem Vam vsetkym podakovat za cenne rady a hromadu usetrenych penazi vdaka foru. Nadalej vsak ostavam riadnym clenom fora a budem sledovat cast o 407kach. Ked budem vediet poradit ochotne poradim aby sa aspon nejak hodili moje skusenosti s tymto super autom.

Dakujem chlapi. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes chlapi. Mam poistku v Kooperative tak uvidim. Najaviac ma dojalo ze som mal este aj na radiacej pake Construct blokovanie a hovno. A ulica taka uzka ze z odtahovkou nemali sancu. Jedine co ma napada je autorizovany servis kde som bol pred skoro rokom. Tam som ako na jedinom mieste na chvilu nechal kluce.

Najvacsi sok ked som sa dozvedel ze za posledny mesiac len v Lodzi boli ukradnute tri 407my. Na polskom fore pisali ze je to v polsku rok na francuzov. Nemusim esxtra opisovat ze som z toho v prdeli.

Ale ako vselimozne som rozmyslal o dalsom aute tak mi vychadza len 407.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlado-77: je mi hrozne luto co sa stalo... slak by ma trafil. Jasny dokaz toho ze ked sa na auto zameraju, je zbytocne co kolvek robit (zamok paky atd.).

len podotazka v tom servise si bol v polsku ?

straki007: listocek cez VIN nieje nutny, na dohladanie VIN staci aj podla SPZ,

neni v tom ziadny problem podla SPZ dohladat VIN kod kasne aj u medzinarodnych SPZ.

Takze listocky za celnym sklom prekryvajucim VIN su zbytocne... taketo organizovane bandy maju svoje kontakty kde treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...