Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozlucka-ukradnuta 407


Vlado-77

Recommended Posts

zdar. som myslel ze uz som to tu pisal :myslim:D

dostal som 4 litre a po odvolani dodatocne este €375.

myslel som o kupe 508ky a ze este pockam na Kiu Optimu, ale 508ka ma sklamala a naskytla sa moznost tak som nevahal a kupil novu 407 Coupe.

Apropo Kia Optima, v Polsku je uz v predaji tak som bol v sobotu na nu pozriet. Vyzera super, ale vnutro nic moc. Este som sa nezviezol.

Tak ci tak myslim ze na 407 coupe sa nechyta :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nepisal len ze to este budes dalej riesit. No teraz som trosku v pomykove ako to ze tak malo ? Ved ak isli podla cien na trhu tak ani jedna 407 nestoji tolko ale viac .

No ja som sedel v 508 ale s lepsou vybavou, cena cca 33 000€ ale bola v akcii za cca 29 000€ ale fakto v dobrej vybave a aj sa mi celkom pacila ale len som v tom sedel neviezol sa takze kto vie ako to jazdi.

Ta KIA optima vyzera ako Hundai i40, ale ja tymto autam mam trosku vyhradeny postoj aj ked vyzeraju dobre.

407 cupe je fajn ale co deti ? Nevadi to nastupovanie ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uepepe, €4000 som dostal lebo mi kratili 30% za nejaky alarm ktory som nemal, a jasne ze som sa o tom dozvedel az ked mi ukradli auto. Dovtedy to nikomu nevadilo. Normalne mi ohodnotili auto na cca €7000.

508 - podvozok ma sklamal pri jazde a pohodlie trochu tiez. skratka nepredstavoval som si nastupcu 407ky takto. v kazdom pripade podvozok horsi.

OPTIMA - som toho isteho nazoru ale chcel som ju vidiet. za tu cenu ale radsej 508

Coupe - myslel som ze bude problem, lebo jazdim s rodinou. Uz pred kupou mi dovolili tam napchat detsku sedacku aby som si vsetko skusil. Prekvapko na maxa. Vzadu asi viac miesta nez bolo v sedane, kufor tiez veliky. A dvere? da sa zvyknut a som si isty ze decko nevypadne ani keby neviem co. To uz som mal zistene lebo svagrina ma vzdy len trojdverove auta (uz asi treti) a to prave kvoli detom. Jasne ze sa mozno dodrbat do toho ze \"a co v pripade havarie\". Lenze vtedy vacsinou nejdu otvorit ziadne dvere :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vraveli aj mne. akurat v zmluve co som si neprecital bolo nieco ine. ze \"alarm +immo\" alebo \"alarm+mechanicke\".

Teraz v novej zmluve (ta ista poistovna aj poistka), je uz nova formulacia zabezpecenia \"immo+alarm\" alebo \"immo+mechanicke\". zmena bola robena v neviem ktorom roku. V kazdom pripade fakt je ze napr v kooperative je fakt na zmluve trojcislie akokeby modelu zmluvy. V 2007 to bol typ 570 a teraz je 571 sa mi zda. Rozdiel je akurat v tej picovine co som opisal hore. Takze s tou zmluvou co mam teraz by za to iste ukradnute auto teraz vyplatili full ciastku bez problemov. to je, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pravdepodobne. keby som ju zmenil pred kradezou dajme tomu rok (vypovedal a uzavrel odznova) tak by uz platili ine podmienky na to iste auto a auto by (to iste s tym istym zabezpecenim) odrazu splnalo poziadavky. Je to fakt na :blicismajlik.

Ale je to aj moja blbost, lebo som veril tomu co mi povedali a neprecital som si to poriadne, lebo mi davalo zmysel to co mi hovorili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn .:(

Hlavne nech to posluzi ako priklad pre opatrnost pre vas vsetkych. ceknite si poriadne co tam je napisane ohladom ceny vozidla naktoru ho poistili a ake su vymahane prostriedky zabezpecenia pre danu cenovu hladinu auta.

Lebo napr na havarijnom je prd platne ze si auto kupis povedzme za €8000 a do havarijneho ti napisu €20000 (podla ich tabuliek) Je tam automaticky ine vymahanie na zabezpecenie auta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...