Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automat am6 - chovanie


hipisko

Recommended Posts

Co máte ve 407 AM6 doporučuji přehrát poslední program pro převodovku i motor. Dělal jsem zhruba před měsícem. U mého motoru to vypadá na mírně nižší spotřebu, lepší chování AM6 a hlavně to zařadí 6 ku až při 98 km/h. To same při podřazení.

Odpadlo tím to kňučení převodovky při decentní jízdě po rovině a do mírného kopce, kde to řadilo po staru 6 už při 90 km/h.

Vypsání změn jsem nikde nenašel, AM6 se chová líp, řekl bych plynuleji, víc to přechází po ubrání plynu na volnoběh motoru, a posunutí řazení u 5 a 6 kvaltu.

heh milerad by som dal iny soft, ale po fapoff a cipnuti uz asi nie.

Mne to radi na 6ku pri lahkom plyne a zahriatom motore pri 80kmh, ale nerobi v tejto rychlosti najmensi problem, akonahle pride aj najmensi kopec, tak podradi do 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti S-ko nestačí?. Tam to tak nevyřazuje a taky to řazení jde hodně rychle. Spíš mi to připadá že po puštění plynu ihned brzdí motorem a že to je fakt citět. Mě by se líbilo, aby v kopci častěji brzdil motorem, ne až po nějaké době, kdy už musím brzdit.

Jde vubec těch 15kW citět. Co toč. moment. Vůbec nechápu, jak se v tom můžeš takhle hrabat - teda v dobrém smyslu. že ty sis tu 2.7 koupil kvůli tomu, aby ses v tom vrtal.:D

agrafik mne straki tiez zvysoval, aj ked neviem o kolko, ale citit to bolo, aj ked raketa z toho nikdy nebude, oktavka 2,0tdi ma stale da dole s prehladom (na mojom dam zo 100km na 120km za 7sekund na 6ke a za 6 sekund na 5ke a na oktavke dam to iste za 5 sekund na 6ke a za 4 sekundy na 5tke).

Rozdiel ale uvidis v spotrebe (zatial mozem povedal len podla PP), to mi kleslo zo 6,4(7,3real) na 5,9(real zatial neviem-nedojazdil som nadrz). Ale dojazd 1200km na obrazovke som videl prvy krat:-) )

[upravil dne 26/9/11 00:12 od hipisko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki: Tak dej vědět, jak ty úpravy dopadnou. Nedávno jsem se vezl ve Volvu S80? 2.5l diesel 2009 100tkm a tam je tuším stejná převodovka a tam to řadilo tak nějak jinak. Ale nevím v jakém režimu to bylo dané. Pocitově mi to připadlo jak naše S-ko. Ale třeba je to tím, že jsem se v 607 nevezl jako spolujezdec.:D ,ale třeba to bylo S - pokud tam něco takového je.

PS: jestli tenhle styl majitele ta převodovka dlouhodobě vydrží, tak přestávám mít strach o automat, protože tohle byla síla. Během cca 40km si motor, ani převodovka neoddychla.:o ,a já taky ne, přistihl jsem se že se dívám raději jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máte ve 407 AM6 doporučuji přehrát poslední program pro převodovku i motor. Dělal jsem zhruba před měsícem. U mého motoru to vypadá na mírně nižší spotřebu, lepší chování AM6 a hlavně to zařadí 6 ku až při 98 km/h. To same při podřazení.

Odpadlo tím to kňučení převodovky při decentní jízdě po rovině a do mírného kopce, kde to řadilo po staru 6 už při 90 km/h.

Vypsání změn jsem nikde nenašel, AM6 se chová líp, řekl bych plynuleji, víc to přechází po ubrání plynu na volnoběh motoru, a posunutí řazení u 5 a 6 kvaltu.

kde se dá soft pro převodovku a motor stahnout? Straki máš něco co by se dalo do převodovky nahrát?

mám 4hp20 a chtěl bych když jedu město aby řadila 3ku dřiv, když na to nešlapu.. třeba v 50ti, ten motor to zvládá.. ale musim to rozjet skoro na 60 aby to tam šouplo a to někdy bývá ve městě moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vyradenie automatu ked auto stoji so zaradenym D je kvoli emisnej norme EURO.

Maju to aj ine automobilky (napr. OPEL).

Olej urcite treba sledovat a venovat mu zvysenu pozornost.

Svoje som si uz odtrpel na automatickej prevodovke Honda Accord, oprava bol draha jak prasa,

nakoniec som si ju opravil sam. sice to trvalo mesiac ale dokazal som to :). Nizke tlaky a bordel

v sitku oleja mal za nasledok oneskorene zaradenie prevodu, rozbite synchrony, zodrane lamely...

cca 50t SKS ma to stalo, co mozno nieje vela, ale zato som sa s tym natrapil az az...

Takze velky to pan tie automaty, bral by som ho hned zo vsetkymi drobnymi co mam, ale vyzaduje

serioznu starostlivost o olej atd... Drzim palce. a Zastav sa niekedy kuknut... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz se zepta kde se da stahnout soft do prevodovky???:D

Ta 4st.prevodovka je bohuzel stary model a na 90% uz do ni soft neni.Myslim ze byl ale resil se jenom do 3,0i kvuli motoru...

Po pravde..............prvni 407 co znam s prevodokou 4HP20.:myslim

Uvidim az se mi dostane do rukou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Agrafik.. to volvo tušim S-sport režim ani nemá..!? Teda niesom istý či aj S80 ale iné modeli (aspoň tie ktoré som videl) to nemajú.

Tá 2,5 D to je 5 valec a to sa celkom inak chová.

PCborec - určite to má svoje opodstatnenie prečo to radí až pre 60.tke :papa. Ale pre ten FAP sú o niečo vyššie otáčky lepšie. A to hl. v meste.

- keď budeš v zime jazdiť na snehovom režime potom ti to bude radiť nižšie :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki007: taky se těším až se ti dostane tahle 407 do ruk :)

ptal jsem se jestli se dá přehrat soft, jeslti je vice verzi.. mam jednu z prvnich 407, ta 4hp20 se montovala zhruba 2 roky. za tu dobu mohl nějaky vyvoj softu byt..

andy 3823: asi budu jezdit na zimni režim město i v letě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...