Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kdo uz lepil folie?


bl@cker

Recommended Posts

Oficialní firma ti poskytne záruku na kvalitu zpracování i na výdrž jejich práce..

\"někdo\" kdo by byl schopnej to udělat levněji ti záruku určitě nedá..

Pokud ti to za měsíc sleze,můžeš pak nadávat akorát sobě.

Podobný příklad za vše -

Chlápek si přijel pro origo BBS kola na Golf V i s gumama za 8000kč..

Kola byly nejetý-cena tedy víc než dobrá.Spousta lidí si dokonce myslí,že ta cena je spíš charitativní.

Nicméně chlápek dorazil se Superbem a jako správnej čech chtěl srazit ještě 500...

Po dlouhé debatě nakonec kola za konečných 7500kč laskavě zaplatil a jelikož byl línej,tak že si pro ně couvne do garáže :D

No-co vám mám povídat..ozvala se rána jako prase,asi tří vteřinový skřípání a ten vůl si toho Superba zboural o sloupek branky (zadní světlo+nárazník+komplet bok až po přední dveře)

Takže pointa-frajer úspěšně ušetřil 500kč za kola a v zápětí si způsobil škodu tak za 100 000 kč :D

Kola nasraně naházel do kufru a zmizel.

Lidi jsou neponaučitelný.:roker

[upravil dne 25.9.2011 23:54 od razor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě lepili celého myšáka,a stálo to 16 tis.

Dělali to dva kluci,a dělali to na sucho - takže žádná jarová voda se nekonala,a navíc když jsem viděl jak se srali se zrcátky,a klikama,tak bych řekl že to jim zabralo nejvíc práce. A navíc se ta folie různě nahřívá a předpíná,aby jsi to natáhl třeba na zrcátka a podobně. Trvalo jim to cca 20hodin práce a nevím jak dlouho by to dělal amatér a s jakým výsledkem ???

Takže za mě celé auto určitě ne sám. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě lepili celého myšáka,a stálo to 16 tis.

Dělali to dva kluci,a dělali to na sucho - takže žádná jarová voda se nekonala,a navíc když jsem viděl jak se srali se zrcátky,a klikama,tak bych řekl že to jim zabralo nejvíc práce. A navíc se ta folie různě nahřívá a předpíná,aby jsi to natáhl třeba na zrcátka a podobně. Trvalo jim to cca 20hodin práce a nevím jak dlouho by to dělal amatér a s jakým výsledkem ???

Takže za mě celé auto určitě ne sám. ;)

dalsi takovej :D lol lidi ctete prvni text. PROTO NEKOHO HLEDAM protoze vim ze to sam neudelam:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialní firma ti poskytne záruku na kvalitu zpracování i na výdrž jejich práce..

\"někdo\" kdo by byl schopnej to udělat levněji ti záruku určitě nedá..

Pokud ti to za měsíc sleze,můžeš pak nadávat akorát sobě.

Podobný příklad za vše -

Chlápek si přijel pro origo BBS kola na Golf V i s gumama za 8000kč..

Kola byly nejetý-cena tedy víc než dobrá.Spousta lidí si dokonce myslí,že ta cena je spíš charitativní.

Nicméně chlápek dorazil se Superbem a jako správnej čech chtěl srazit ještě 500...

Po dlouhé debatě nakonec kola za konečných 7500kč laskavě zaplatil a jelikož byl línej,tak že si pro ně couvne do garáže :D

No-co vám mám povídat..ozvala se rána jako prase,asi tří vteřinový skřípání a ten vůl si toho Superba zboural o sloupek branky (zadní světlo+nárazník+komplet bok až po přední dveře)

Takže pointa-frajer úspěšně ušetřil 500kč za kola a v zápětí si způsobil škodu tak za 100 000 kč :D

Kola nasraně naházel do kufru a zmizel.

Lidi jsou neponaučitelný.:roker

[upravil dne 25.9.2011 23:54 od razor]

ta zaruka je klasicka 2 roky? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...