Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhrivane sedadla?


Mojo2

Recommended Posts

chtel bych se zeptat, jak je to s vyhrivanejma sedadlama? Mam vybavu bez vyhrivani a zajima me, jestli je v sedadle priprava a stacilo by dodelat elektriku nebo zda by se musela menit cela sedacka

tak ak si zrucnia trufas si staci rozdelat caluneni lebo to tam neni napevno vsetko je to iba natahnute tak sa to da kludne aj stahnut a pak uz iba nalepis vyhrevne decky kable vystrcis pod sedacku jeden vipinas a mas to a plus ztiahnut zniekal elektriku do vyhrevu a mas to ono to vyzera byt zlozite mno neni to pokial mas to vsetky veci ...nieake veci by som ti vediel zohnat ak by si mal zaujem ?

ja som to akurat robil do 406 este zapojeni caka na profika bo elektriki som jelen..

[upravil dne 05102010 16:38 od dusko201]

[upravil dne 05102010 16:41 od dusko201]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, vyhřívané sedačky jsou bezvad ;), na 406tkách se v nich lámou dráty a znám už pár lidí co si do nich nechalo u čalouníka dát ty uni \"dečky\" i s regulací teploty (což jde samo i u sedaček původně bez vytápění) a je to super... Vůbec u kůže je to v zimě nutnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokiaľ viem, 308-čka narozdiel od väčšiny ostatných modelov má molitanovú penu nalepenú na čalúnení a tým pádom sa výhrevná špirála nedá dorobiť... Overiť si to môžete jednoducho: dokážete chytiť vo svojom aute medzi dva prsty iba látku alebo to je obtiažne a nejde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokiaľ viem, 308-čka narozdiel od väčšiny ostatných modelov má molitanovú penu nalepenú na čalúnení a tým pádom sa výhrevná špirála nedá dorobiť... Overiť si to môžete jednoducho: dokážete chytiť vo svojom aute medzi dva prsty iba látku alebo to je obtiažne a nejde to?

ani 207 RC to nema:(

alcantara je lepena taktiez k molitanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nic lepsie ako vyhrievane sedacky v aute nemam a to tam mam toho teda hodne...:D:D:D

A co sa tyka elektriky tak tam nie je vela roboty....myslim ze iba 3 kable z obalsti BSI...ked si dobre spominam... je tam taka biedna predpriprava vo forme staleho +... jedna kostra a jeden + s BSI po nastartovani... Ale samozrejme musis mat sedacky.........................

[upravil dne 11/10/11 15:08 od Biliboy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...

Má někdo tuto kombinaci - 308 SW Active + s vyhřívanými sedačkami (verze se základním interiérem - bez příplatku)?

Pokud ano, lze přední sedačku spolujezdce

1) sklopit do polohy stolek (jako zadní sedačky) - tlačíkto nebo páka pro sklopení v boku sedačky?

2) obsahuje tato sedačka spolujezdce odkládací prostor pod sedadlem?

[upravil dne 15/3/13 16:44 od rebas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tou kůží si právě taky myslím, proto jsem tu otázku položil tak jak jsem jí napsal (bez příplatku).

Rád bych znal ale realitu opravdu od někoho kdo má přesné specifikace výše. Chci si nechat udělat potahy, než mi auto vyroběj, páč se budou šít 4-6 týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Také mám na 308 přilepené origo potahy. Kdybych koupil nějaké potahy pořádné tak počítám že by pak nebyl problém dát na origo sedačku topnou folii a přes to potahy. S elektrikou by myslim problém nebyl.

Moje otázka je-máte někdo zkušenost jakou topnou folii pořidit? Nějaký odkaz?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo tuto kombinaci - 308 SW Active + s vyhřívanými sedačkami (verze se základním interiérem - bez příplatku)?

Pokud ano, lze přední sedačku spolujezdce

1) sklopit do polohy stolek (jako zadní sedačky) - tlačíkto nebo páka pro sklopení v boku sedačky?

2) obsahuje tato sedačka spolujezdce odkládací prostor pod sedadlem?

[upravil dne 15/3/13 16:44 od rebas]

Ahoj, já mám týden doma 308SW Active + s výhřevem sedaček. Nic víc jako polokůži/kůži jsem nepřiplácel, takže mohu potvrdit slova Mishanthropa, že pod sedačkou spolujezdce není odkládací box - taky jsem byl zvědav ;) A sedačku jsem tedy sklápět nezkoušel, páka na straně sedačky sice je, ale jen na nastavení polohy opěradla a přítelkyně, která si včera štelovala sedačku, neříkala, že by to šlo úplně sklopit do polohy \"stolku\" - ještě na to dnes mrknu a písnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...