Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 propadající se brzdový pedál - Vyřešeno


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak zase byl chvili klid tak se muselo zakonitě něco podělat. postupně byl krok brzdoveho pedalu tak nějak delší, ale brzdilo to vcelku slušně, dnes se mi ale stalo že jsem sice zabrzdil, ale pedál jsem měl na podlaze, po par zkouškách šel pedál vždy gumově až k podlaze, po přešlápnutí ztvrdne výše, zabrzdí to lépe, ale postupně se zase propadne. Tak a ted, je to vzduch v systemu, nevím kudy by se tam dostal, kapaliny je dost a neubývá, a nebo je to hlavní brzdovej válec v háji? Poradí někdo? dík

[upravil dne 27/9/11 19:11 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten LPR jsem koukal, pravě ale tu značku neznam. Jinak na opravnou sadu jse taky mrknul, ale po zkušenostech s předchozimi opravami ruzných brzdových válců vím že to funguje tak na 30%, takže třeba jsi měl kliku. Ono když to je vyběhaný tak nepomuže ani svěcená voda misto brzdovky. V každym připadě se bude muset prohlidnout komplet brzdovej system a až pak se bude něco měnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řešil nějak vloni - je tu o tom myslím vlákno - opravoval mi to Ferry. Pokud si ještě neměnil hadice, tak si tipuju, že to bude jedna z nich. Mě to začalo dělat postupně a kapalina mi taky nějak dramaticky neubývala. Jak to teklo za kolem, tak to nebylo ani z počátku vidět. Až když hadice rupla festově, tak se to projevilo jak na hladině v nádržce, tak i zasviněným kolem :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes vyměněny obě zadní prasatka, jedno teklo a druhý sáklo, vyčištěno, odmaštěno, přebroušeno, odvzdušněno. Rozhýbány samostavy, seřízená ručka. Výsledek, auto brzdí jako šlak, pedál ma tak krátký chod jak nikdy neměl, cena za obě prasata + práce servisu 1223,- kč;) takže nakonec spokojenost

Jo s kapalinou to bylo tak že ubyvala, ale dost pomalu, ono od horní rysky do poloviny mezi ryskami je ji docela dost

[upravil dne 27/9/11 19:30 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...