Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední repro do Partnera bez velkých kapes?


Crack

Recommended Posts

Zdravím,neřešil někdo jak dát lepší repro do předních dveří u Partnera?Mám jen ty menší kapsy,bez otvorů ne raproduktory.Když seženu větš kapsu a vyříznu otvor do polstru,tak to půjde?Mám jen 2malý repráčky v palubovce a to není nic moc:( díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus,já mám v partnerovi v předních dveřích origo tapec s reprákama, dával sem nové, tapec je okolo původních trochu

zvednutý takže tvoří límec do kterého je trochu honička dát ten nový, ale povedlo se. Možná bych je pořešil hloubku repro,jestli jak říkáš nemáš díry tzn. že plast by neměl být tak vysoký tzn. repro s menší hloubkou by asi nevadili ale třeba se pletu,neporadil bys ty mě? Zadní repro, mám tu vlákno o pár řádků níže, díky:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsi dával jiný tapec,nebo jen repro?Já bohužel zaní repro nemám vůbec,budu je řešit,ted budu demontovat tapce a dělat upravy aby mě nikde nic nedrnčelo,takže až to sundám,zkusím ti napsat víc.Každopádně pokud jsi měnil tapec a zbyly ti ty kapsy,tak bych o ně měl zájem;)

[upravil dne 30/9/11 10:15 od Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal repro len v palubovke,take sumitka.Kdesi tu fore som sa docital ze je na 100% natiahnuta kabelaz az do dvery,ukoncena konektorom prilepenym o dvere,tak som zhodil tapacir(zozadu tapaciru som si vsimol naznaceny vyrez na repro) a nasiel som ten kabel.Z palubovky som vyhodil tie sumitka,osadil tam vyskove repro cez vyhybku(schovanu ju mam nad radiom).Do tapaciru vyrezal diery a osadil som tam repro(pozor na hlbku, aby sa dalo otvorit okno),do dveri som osadil plastove koliky aby sa dal priskrutkovat reprak cez tapacir o dvere.Chcelo by to este dorobit ozvucnicu vo dverach,vytlmit,ale nemam na to vobec cas.Pri vacsej hlasitosti mi vo dverach cosi drnci jak svina:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal repro len v palubovke,take sumitka.Kdesi tu fore som sa docital ze je na 100% natiahnuta kabelaz az do dvery,ukoncena konektorom prilepenym o dvere,tak som zhodil tapacir(zozadu tapaciru som si vsimol naznaceny vyrez na repro) a nasiel som ten kabel.Z palubovky som vyhodil tie sumitka,osadil tam vyskove repro cez vyhybku(schovanu ju mam nad radiom).Do tapaciru vyrezal diery a osadil som tam repro(pozor na hlbku, aby sa dalo otvorit okno),do dveri som osadil plastove koliky aby sa dal priskrutkovat reprak cez tapacir o dvere.Chcelo by to este dorobit ozvucnicu vo dverach,vytlmit,ale nemam na to vobec cas.Pri vacsej hlasitosti mi vo dverach cosi drnci jak svina:D
A kde jsi přesně ten kabel měp ve dveích připravenej?Já to celý prohledal a zaboha jsem tma nic nenašel.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...