Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kupa 407


tybyt

Recommended Posts

ahojte... sorry ze zas ta ista tema uz nieviem kolko krat... chystam sa kupit 407 2.0HDI...

co si myslite ceny tich aut este pojdu dole??? momentalna priemerna cena tych aut je 6000/7000€...

mate nejake osobne skusenosty z aaautom???

alebo kde si mozem ziskat nejaku lepsiu ponuku na leazink/uver???

vopred diky

P.S.: preco je viac SW na trhu, teda v ponuke??? viac sa kazia???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každé auto půjde s cenou dolů,musíš tedy vydržet až bude třeba za 4000 euro. Ale v té době zas už budou jiná auta,novější. Pořád ten stejnej kolotoč.Doporučoval bych nekupovat nějakou super nabídku od neznámého prodejce.Většinou se pěkně ta sleva prodraží ve stavu toho auta.

SW verzí je na trhu víc,protože se víc prodávají a proto se taky víc nabízejí.

Poruchová auta jsou všechna od písmena A až po Z, neexistuje auto bez poruch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvěr přes AAA určitě NE měl jsem takou zkušenost když jsem tam kupoval ještě 406 a malem jsem to auto ještě jednou tak přeplatil tak jsem si pak vzal uvěr z moji banky a splatil jsem to. A ted měl zkušenost kamoš že tam koupil renault laguna a vysralo se mu turbo a postupně zjistil že to ma stočene km a dalši věci a když byl v ačkach tak od toho dali ruce pryč tak se ted de sněma soudit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa maji super smlouvy,takze kdyz u nich neco koupis a pokazi se to ,tak penize nazpet neuvidis.To by muselo vybuchnout jeste pred branou. A vraky tam jsou ,to mi ver.Ale ostatne,tohle je i v jinych autobazarech.Hlavne si dobre precist smlouvu.

A uver to je dalsi past,zaklad uveru je velky zisk,na Tobe.Takova je doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len a len sedan ( na SW sa mi paci ze je take siroke mohutne zo zadu ale ta kapota sa mi moc nelubi) najlepsie by bolo 2.0HDI bez koze a bez tych drevenich dzindzigou co je na palubouke... vobec sa mi to nepaci...

toto auticko sa mi zapacilo http://www.aaaauto.sk/sk/peugeot-407/car.html?id=2200086&make=92&model=1251&sort%5B0%5D=4&sort%5B1%5D=0

hej hej stale pozeram aj ponuku z autobazar.eu

myslim ze ma zoberu teraz do VW a ihned idem kupovat a vybavovat...

u aaa je to tak ze ked sa ti daco pokazy a tam pojdes a budes snimi mily tak maximalne ti daju jednu navigaciu zadarmo a mozes ist kde len chces... ale ked pojdes uz rovno zo sudnim znalcom tak uz inac budu stebou rozpravat...

a ked kupis od ruky??? a sa tam daco po*ebe tak vies za kym mozes ist plakat... :( a tam moze byt aj exekucia a podobne problemi... a ked kupim od bazara tak aspon som kludny ze papiere su v poriadku a samozrejme by som to skontroloval u vas... najlepsie by bolo keby sa dalo najst predchadzajuci majitel a poitat sa od neho jake to bolo auticko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj tak sa mi zda, ze na SK a CZ pytaju za 407ky vela. Pre porovnanie ceny v UK:

http://www.gumtree.com/cgi-bin/list_postings.pl?location=United+Kingdom&q=peugeot+407&category=cars&manufacturer=&fuel=&transmission=&engine=&body=&year=&mileage=&advertiser_type_1=Y&min_price=&max_price=

A su v ovela lepsom stave, vacsinou pravidelne servisovane a s nepretocenymi km. Len skoda, ze je volant na opacnej strane.

Mna stala ta moja v prepocte cca 3300€ - poctivych 102000 km, velmi zachovala, ako nova. Trochu som zamakal, spravil som v praci nejake nadcasy a za 3 mesiace bolo na nu nasetrene :super

Predtym som mal Renault Megane (1998) - 1.4e, Peugeot 206 (1999) - 1.9D, Peugeot 307 (2003) - 2.0HDI ale 407cku by som uz za nic nemenil, jedine za 407 coupe alebo manual za automat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..v UK sú všetky autá lacnejšie - lebo to nemajú mimo ostrovov kde predávať. Tak akurát na ND

No vidíš a mňa moja v nemecku 11 tis. Eur ale to bolo v 2008 to u nás v tejto výbave ešte išli min. 15 tis. Eur

Ale nikdy som to neoľutoval, som s tým autom veľmo spokojný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..v UK sú všetky autá lacnejšie - lebo to nemajú mimo ostrovov kde predávať. Tak akurát na ND

No vidíš a mňa moja v nemecku 11 tis. Eur ale to bolo v 2008 to u nás v tejto výbave ešte išli min. 15 tis. Eur

Ale nikdy som to neoľutoval, som s tým autom veľmo spokojný.

preco nie. Vo vacsine krajin EU nie je ziadny velky problem prihlasit auto s volantom na pravej strane. Tak isto nie je problem v UK prihlasit auto s volantom na lavej strane (staci prerobit svetla a budiky musia byt v milach). Opacne je to este jednoduchsie, lebo vacsina UK aut ma na budikoch dvojitu stupnicu - aj v km aj v milach. To len niektore staty s tym robia problemy - SK, CZ, PL, ...

Jazdil som s UK autom dost po europe aj po slovensku a jediny problem co sa tyka bezpecnosti je pri obiehani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je dosť podstatný problém :myslim.

zas taky problem to neni. po meste sa aj tak vacsinou obiehat neda a na dlhsie cesty vacsinou pouzivam dialnicu, kde tento problem odpada. A tak isto ak mas spolujazdca tak ti povie ci mozes obiehat. A aj tak je vacsinou ten problem len ked je pred tebou vacsie auto. A anglicke auto ma aj vyhody, napr. ze ta policajti nebuzeruju, lebo sa ta boja zastavit, lebo vacsina nevie ani slovo po anglicky :D Po slovensku vzdy jadzim bez denneho svietenia (v UK neni povinne) a raz som dokonca drzo blikol na protiiducich policajtov dialkovymi svetlami a nic sa nestalo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...