Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repas turbo


Katushka

Recommended Posts

Ale houby, jsi moc netrpělivá ;), jinak ti určitě někdo dá i referenci, já osobně mám dobrou zkušenost s http://www.turbocar.cz/?sklik nicméně doporučuju zvážit jestli není lepší kouknou i někde po vrakáči, bude to jistě za výrazně lepší cenu. Slušný vrakáč ti dá i záruku.

PS: Původní příspěvek bez odpovědí, můžeš smazat ať tam nestraší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme,zítra jdeme na diagnostiku,tak snad se nepotvrdí, že ho budeme potřebovat.Zatím je to jen domněnka frajerů ze značky(konzultováno po telefonu).

Troufám si tvrdit že se frajeři asi pletou a doufejme, že diagnostika bude o kontrole měřených hodnot a ne jen o vyčtení paměti závad...

Co to vlastně dělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve mi praskla hadice od turba,frajeři ve značce mi řekli,že auto nemusím nechat odtáhnout, ale můžu přejet domů(v tu chvíli cca 50km).Zhruba po deseti kilometrech praskla hadice od výfuku,zřejmě katalyzátoru do turba,silná asi jako malíček.Nechala jsem vyměnit obě hadice a auto chytne na cvrnknutí,na volnoběh si jen brouká, ale jde vytočit jen do 2500-3000 ot.,víc to nejde.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

tak už mám konečně lvíčka(mou 407)doma!:rokerŽádný turbo,ale filtr pevných částic,potvorák jeden,byl totálně ,ale totálně zasviněnej,tak ho manžel vypral vapkou(asi 1 1/2 hod. ):D,stačilo tedy vyměnit jen hadici od turba a hadici od výfuku do čidla.Spadl mi neuvěřitelný kámen ze srdce!!:aut

Ještě jednou děkuji za rady:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho nevydrží?!:(Prý to takhle frajeři ze značky v Jihlavě dělají a mělo by to vydržet,alespoň to říkali.Tak doufám, že to tak bude.Mokrý se tam nedal,ale úplně na sucho asi taky ne(to je odpověď,co?:aut)Jak si to myslel, že dlouho nevydrží...?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani kyselina nepomuze.

Proste nepomuze NIC...!!!!!!!!

Vsechno je na chvili.

Ve FAPu nejsou jenom saze taky nejake kovy ktere pomahaji chemicke reakci pri regeneraci taky cerin.......a ikdyby byli tak je nikdo nikdy v tom pootocenem keramickem svinstvu nedokaze vycistit.

Kdo tvrdi ze to vydrzi tak lze.

Uprimne a nekteri se budou na mne zlobit ale je to bohuzel tak:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...