Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam zmizela brzdova deska???


straki007

Recommended Posts

já už jsem tohle jednou viděl, ke kámošoj do servisu frajer a taky neměl vzadu destičku a hrozně tvrdil jak s tím nic nedělal, tak mu dal nový destičky a asi za tejden přišel jeho táta a řikal že ten jeho blb.c chtěl natírat třmeny a vyndal destičky ale pak už nevěděl jak ji dát zpátky protože nezatlačil píst tak tam dal jen jednu:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, neni to tak hrozny, na Matizu jsem jednou v krizovce dupnul na brzdu a jedna deska taky nejak vylitnula ven... Vse bylo radne upevneno jak ma a vsechny desky tak v pulce zivotnosti... Nasadila se zpet a je tam v poradku dodnes... :D

Kdybych to na vlastni oci nevidel (neridil) tak neuverim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo desku jsem jednou ztratil na Transitu, šéf šetřil \"auto se bude prodávat to vydrží\" zbytečně jsem mu vysvětloval, že na zastavení ze 100km rychlosti potřebuji delší brzdnou dráhu, než Boeing při přistání. Jednou jsem couval doma před barákem a auto nechtělo jet, 2x mi chcíplo, tak jsem to otůroval auto odpíchlo, něco zařinčelo, no a když jsem šel od auta, tak jsem našel destičku, tedy destičku cca půlku toho plechu co na něm má být obložení, plech byl tmavě fialový, když jsem shodil kolo, tak jsem zjistil kudy vypadla. Chyběl kus kotouče (byl pod autem) tam se šprajcla deska a vypadla. Druhý den si pro auto přijela odtahovka a já konečně dostal klíče od funglovky, která odpočívala na dvoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...