Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

divný zvuk v motoru


malej pepa

Recommended Posts

Zdravím,potřeboval bych poradit. Mám 307 r.v 2003 1.6 benzin. Ozývá se mi při jízdě na pětku takový hučivý zvuk z motoru. Dost nepříjemný,jako kdyby něco nebylo promazaný. Nevim přesně na které straně je to těžko rozeznatelné. Prostě jedu a když zařadím pětku a přidám plyn ozve se ten hučivý zvuk. Ale když pustim plyn tak to přestane hučet nebo podřadim a i vyřadim a taky to přestane. Tak se chci zeptat jestli by to mohl dělat alternátor nebo ložisko u kola,gumy,ale ložisko i gumy by hučely pořád (si myslím). Spíš mě napadá že by to mohl být ten alternátor protože když stojim a motor běží tak je to skoro neslyšitelné a taky je trochu od soli zašpiněn. Děkuji za vaši radu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úsměvná otázka. Nevím, jak dalece jsi zdatný mechanik. Musiš nejdřív určit, co je to za zvuk a odkud jde. A už s tím máš problém. Takže bych to na nějakého mechanika nebo servis viděl. ačni kontrolou, případně výměnou oleje v převodovce a uvidíš, teda uslyšíš, jestli se něco změní. Nevím, kolik máš najeto - po určitém počtu kilometrů začne být hlučnější každá převodovka. Nejvíc jsou slyšek synchrony nebo ložiska nejužívanějších stupňů v nejfrekventovanějších otáčkách....

Ale je to hypotéza. Může to být opravdu i něco jiného, než převodovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...