Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení středového panelu


Guest ivo67

Recommended Posts

Vím že je tady celkem dobrý návod i s fotkami,ale píše se tam že jsou tam bez objímkové žárovky..je možné že mám nějaké jiné..?? rozebral jsem to a jsou tam dvě žárovičky v černém plastovém obalu..které se vyjmou pootočením doleva ..dají se tyto žárovičky někde sehnat..??

dříve to nešlo..

post-32558-1410962051307_thumb.jpg

[upravil dne 4/11/11 11:39 od ivo67]

[upravil dne 4/11/11 11:41 od ivo67]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsou to ty samé jako v přístrojovce tak se dají sehnat v Peugeotu.. ale mám takový pocit že jedna stojí 59,-Kč!!!

A nebo potom prohledat internet, jsou tam různě barevný, ale občas se musí nějak doupravovat, že nesedí na 100%

jenom příklad: http://www.amd-autodily.cz/elektricka-vybava/zarovka-s-objimkou-12w-osram-2721mf.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuo, záleží, aký máte model. Mojde nejdú z pätice von a s takou päticou som nezohnal ani v Peugeote...myslím, že sa líšia podľa typu klimatizácie (a teda typu panela) a možno aj podľa modelu...isté je, že rv 2000 s aut. klímou má ti epäticvé žiarovečky, ktoré j eproblém zohnať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam poloautomatiku a mam tam normalne patice, niektore sli vytiahnut fakt tazko, chytil som obe casti do kombinaciek a s citom som to vytrhol...

U nas v mototechne ich myslim maju aj s tymi objimkami, daju sa kupit aj na nete, ak by si mal nahodou ten typ, vsetko je mozne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tohle jsou žárovky z panelu automatické klimy. Mám ty samé a opravdu sehnat asi nejdou. Jsou nerozebíratelné, protože vývody žárovky jsou nabodované přímo ke kontaktům patice. Moje řešení bylo:

Původní vývody žárovky jsem odštípnul a žárovku vyhodil. Kontakty z patice jsem vybral a holou patici nalepil lepidlem zpět na místo určení. Vzal jsem novou žárovku, narovnal vývody a strčil ji do patice (vývody musejí vyjít ven zadem). Poté jsem je vzadu zahnul a napájel přímo na kontakty na plošném spoji. Bohužel už jsem jiné řešení neměl :roll Teď to funguje super. Až zase odejdou, přepájím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...