Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Passat - toci ale nenastartuje?


Vlado222

Recommended Posts

JA SA VSETKYM OMLUVAM ale mam problem s ktorim mi nikto nevie rady ani na druhom fore Mam este jedno auto passat 1.8 T teda ked som kupil 407 dal som ho zene nema cenu to predat nema hodnotu a teraz k veci Isiel som na benzin vsetko ok chytilo na sup po natankovani to ledva nastartovalo prisiel som pred barak to som presiel asi 2 km a nechcelo to chytit az som vybil batrku na druhy den som skontroloval cerpadlo poistky zistil som ze cerpadlo netaha tak som kupil nove rele cerpadlo taha ale nestartuje :( ked som vytiahol strekovacie trisky tak ked toci tak nejde cez ne benzin a myslim ze by mal ist:myslim ci nie a chcem s este opytat ci to nemoze bit riadiacej jednotke ale ostatne v aute funguje tak neviem ze by naraz odisli aj rele aj riadiaca jednotka:bojim keby niekto vedel dik neviem kde sa mam opytat a moja p....e ze nema ako chodit do prace ESTE RAZ PREPACTE ALE NA DRUHOM FORE MI NEPORADILI dik

[upravil dne 22/9/2011 19:07 od Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Svicky ven a tocit motorem jestli hazi jiskru.

Pokud nembude ani jiskra tak zustava snimac otacek nebo nejake napajeni resp.kostra pocitace motoru.

Sviti kontrolka diagnostiky kdyz zapnes klic?

Snimac by mohl jit smerit.Pokud je indukcni tak bude mit odpor 10-100 Ohm.Koncern nemusim moc tak nevim presnou hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je to ze svicky dam von ale nedrzia na tom sosaku co tam je to je tak blbo urobene ten sosak len tlaci na tu sviecku ale nieje nastrcena teda ked ich dam von tak sa neda nastrcit a neviem ani kde je ten snimac otacok v ktorych miestach viem ze na klukovej hriadeli ale neviem kde pojdem to skusit a dam vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...