Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrola žárovek


Mišak 306

Recommended Posts

Chtěl jsem to vypnot proto že to je uplně k hovnu hlásí to už když je slabší žárovka nebo něaký blbý dotek a i když žárovka svítí.měl jsem problém zatím to dalo pokoj blblo my to na při sešlápnutí brzdy A to pípalo jednu chvíli při každém sešlápnutí a to bylo něco na nervy,ale světla svítily tak jsem zavnadl žárodvky zase je dal zpět a snad to dalo pokoj aspon zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem to vypnot proto že to je uplně k hovnu hlásí to už když je slabší žárovka nebo něaký blbý dotek a i když žárovka svítí.měl jsem problém zatím to dalo pokoj blblo my to na při sešlápnutí brzdy A to pípalo jednu chvíli při každém sešlápnutí a to bylo něco na nervy,ale světla svítily tak jsem zavnadl žárodvky zase je dal zpět a snad to dalo pokoj aspon zatím.

Predpokladám, že máš sedan, to je známy problém ľavého zadného svetla kde je zlá kostra v konektore. Je tu o tom popísané veľa. Kvôli tomu by som hlásenie určite nevypínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua mne tiez vyhadzuje fog bulb(s) light faulty a to ani nezazinam tie hmlovky. Na par dni pomoze, ked tie hmlovky zapnem, ale po par dnoch ma hlaska uvita znovu.

Zdar. tu fog bulb(s) light faulty vyhadzuje aj mne. A tiez ich nepouzivam. Vyhodi to vzdy pri nastartovani. V dia to vyhadzuje ako zavadu v BSI (konkretne zavada pravej zadnej hmlovky). Skusal som precistit aj ten konektor svetla ale nepomohlo. Neviem ako sa toho zbavit.

Sem tam mi vyhodi aj pri brzdeni zadnu brzdovu ziarovku ale to pripisujem brzdovemu spinacu (blbne aj ESP a tempomat + v dia ECU chyba spinaca).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...