Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Den Mobility 2011


kujon106

Recommended Posts

Otázka je jednoduchá:

Den Mobility 2011, jedete odsud (P-C) někdo? :)

Kdo by nevěděl, tak long story short - Den mobility je akce pořádaná ve snaze o propagaci individuální osobní autodopravy v závislosti na stále sílících snahách o její stále větším a větší omezování. Toto omezování mají na svědomí různé \"faktory\" (nebo jak by řekl D-Fens, iniciátor tohoto dne, \"Zmrdi a vohnouti\").

Bližší info je možné nalézt zde:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011091101

Minulý rok jsem bohužel nejel, ale tento si to nenechám ujít. Když by se k nám někdo chtěl přidat, nechť se ozve.

Díky za pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč bych měl jet přes půl republiky, abych pak jel jako osel v koloně. Také nechápu, proč by se měla propagovat osobní autodoprava. Kdo chce sám jezdit autem, nikdo ho neomezuje, naopak máme prodejny a bazary na každém rohu. Logicky podporuji hromadnou dopravu : zbude na mě více benzínu/nafty , lepší vzduch a bude více místa na cestách.

Jediné co mě vadí, je mrhání peněz v dopravě. Tento problém vyjížďka evidentně nijak neřeší.

Že nějaký kretén, který kdysi býval vtipný, pořádá nějaké trucpodniky kvůli cyklistům, mě vůbec nevzrušuje. Občasné uzávěry na cestách kvůli : majálesu, přehlídce trucků, rally, projížďce bruslařů, cyklistů či motorkářů, atd. mě vůbec nevadí. Rád se podívám.

Až někdo naplánuje vyházet zloděje z parlamentu, napiš, vidle mám připravené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline dojeď, pokecáme. Neviděl jsem tě od toho tvýho výletu do močůvky :D

GhostBoxer> Tak přesně pro tebe tahle akce určená není, jak tak koukám :) Pakliže si spokojen se součanou situací a neztotožuješ se byť s minimem názorů, které na D-F zaznívají, tak netřeba na toto téma nikterak reagovat.

Ale jen tak mimochodem - já osobně to mám 130 km tam, 130 km zpět + trasa + možné bloudění, atd. Ale jak server, tak i tenhle nápad, mi připadá minimálně velmi vhodný, takže proč se nezůčastnit a nepoznat stejně \"naladěné\" lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.. Letí to jako ... :) Čoveče, doufám, že budu moct vůbec odjet, neboť mam auto v lakovně a oni to nestihni láknout včera, lákli to až dnes. Tak mi není jasné, jestli necelé 2 dny budou stačit na normální \"provoz\". No uvidíme, ještě dám echo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel se nakonec akce nezůčastním. Lak je sice OK, ale bylo mi řečeno, že na čerstvý lak se samolepka proti kamínkům (zadní lemy) nedává, neb by to dělalo neplechu a bublinky. Bez lemů přes půl republiky nejedu a když bych je nasadil bez nálepky, tak je zase omlátim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...