Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automaticke svetenie po štarte na 807-čke


Jooooose-1

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

zdravim, minuly tyzden som mal auto napojene na diagnostiku /a chcel som tiez zapnut svetla pro denni sviceni, ale neda sa to na mojom aute. Rok 2009. Skusil to napojit ako Citoren, ale ziadny vysledok. Dostal som odpoved, ze by sa to dalo upravou softwaru.

Inak svetla sa mi zapinaju po starte, ale svetia aj vzadu. Problej je, ze navigacia je napojena na svetla, takze ked si nastavim automaticku zmenu den/ noc, tak mam stale nocne podsvetenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolením se sem přidám - máte někdo zároveň denní svícení(normálně potkávačky) a automatické rozsvícení budíků?

Mě se teď rozsvítí potkávačky, ale senzor je vyřazenej a když chci rozsvítit budíky musim otočit knoflík.

Já jen jestli má cenu s tim otravovat servisáka až tam pojedu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, minuly tyzden som mal auto napojene na diagnostiku /a chcel som tiez zapnut svetla pro denni sviceni, ale neda sa to na mojom aute. Rok 2009. Skusil to napojit ako Citoren, ale ziadny vysledok. Dostal som odpoved, ze by sa to dalo upravou softwaru.

Inak svetla sa mi zapinaju po starte, ale svetia aj vzadu. Problej je, ze navigacia je napojena na svetla, takze ked si nastavim automaticku zmenu den/ noc, tak mam stale nocne podsvetenie.

Jestli jsem to dobřepochopopil tak ty chceš aktivovat dení světla který na autě nemáš :)

to rozsvěcení přístrojovky senzorem funguje je u verze CAN CAN u verze CAN VAN se po startu rozsvítej světla a palubku si musíte rozsvíti otočením vypínače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak tomu nerozumim, já, mám denní svícení, a, nastavený osvětlení na \"auto\" takže mi normálně svítěj denní, a, třeba po vjezdu do tunelu, nebo když se setmí, se rozsvítěj potkávačky i s budíkama. Na co by měly svítit budíky za denního světla, nechápu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolením se sem přidám - máte někdo zároveň denní svícení(normálně potkávačky) a automatické rozsvícení budíků?

Mě se teď rozsvítí potkávačky, ale senzor je vyřazenej a když chci rozsvítit budíky musim otočit knoflík.

Já jen jestli má cenu s tim otravovat servisáka až tam pojedu:myslim

To si nejsem jist, jestli to tak jde. Mám běžně potkávačky(AUTOMAT), při šeru se rozsvítí i přístrojovka. Světla na přepínači zapínám, jen v případě nutnosti rozsvítit mlhovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to chápu dobře tak dením svícením se rozumí rozsvícení potkávaček a to i v zadu po startu. A když je čidlo na světla tak se budíky rozesvěcí podle venkovního světla. Nelze podle mě zapnout je přední potkávačky.

Já to mám tak že tam na denní svícení mám LEDky a světla se mi rozsvěcí (potkávačky včetně budíků) když se sešeří a nebo vjedu do tunelu. A ještě se mi zapnou když mám puštěné stěrače, ale jen světla bez budíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no doufám že to není rozdílné jak u 407...přes dia máš aktivované světla...Za dne...při otočení klíčku se rozsvítěj světla,přístrojovka nesvítí,dálkové nejdou zapnout,jenom se rozsvíti když držíš páčku(světelné probliknutí)...šero či tma se rozsvítí i budíky a dalkové jdou zaptnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se blbě vyjádřil, samozřejmě, ty denní jsem myslel LED světla , je to udělaný, tak, že, když se samy zapnou (popřípadě je zapnu na páčce) potkávačky, tak automaticky zhasnou LED. Ono je to tak i povinný, i, když to nechápu, když některejm Mercákům potažmo i jinejm novějším autům svítěj společně, a, pochybuju, že, to cajti řešej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se blbě vyjádřil, samozřejmě, ty denní jsem myslel LED světla , je to udělaný, tak, že, když se samy zapnou (popřípadě je zapnu na páčce) potkávačky, tak automaticky zhasnou LED. Ono je to tak i povinný, i, když to nechápu, když některejm Mercákům potažmo i jinejm novějším autům svítěj společně, a, pochybuju, že, to cajti řešej.

Asi proto že \"Mercáky\" a jiné vozy to mají místo parkovaček. Ale pak to vypadá jak vánoční stromeček.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
...Za dne...při otočení klíčku se rozsvítěj světla,přístrojovka nesvítí,dálkové nejdou zapnout,jenom se rozsvíti když držíš páčku(světelné probliknutí)...šero či tma se rozsvítí i budíky a dalkové jdou zaptnout.

Tak přesně tady mám problém: mám denní svícení a AUTO na koncovým tlačítku páčky světel; při klíčku v poloze 1 se dlouhým stiskem aktivuje automatika (hláška na displeji) a zůstává aktivní i po vypnutí motoru, při dalších startováních se ozve tón a naskočí hláška ... čili jedou denní, budíky nesvítí, při nedostatku světla čidlo přepne na tlumený (mimochodem s docela velkou prodlevou až 2 sec kdy nesvítí nic), rozsvítí se budíky (nic moc - není někde nastavení intenzity podsvícení budíků?) a dálkovýma jde jen probliknout.

Protože to ve tmě blbne (pod lampama čidlo přepíná na denní i s tou prodlevou), nechci automatiku používat.

Jenže:

když to přes klíček a čudl AUTO deaktivuju, tak se hláška o deaktivaci neobjeví, ale automatika se z činnosti vyřadí (při dalších startech ani tón ani hláška na displeji), a dálkový stejně jako v režimu AUTO nedrží zapnutý.

Z denního na parkovací/tlumený přepínám ručně a dálkovýma buď probliknu (první nearetovaná mezipoloha přitažení páčky k volantu) a přepnou skoro hned na tlumený, nebo je zapnu \"nastálo\" (druhá, taky nearetovaná a koncová poloha přitažení páčky k volantu), jenže se tak za 3 - 4 vteřiny přepnou zpátky na tlumený. Pokud páčku držím přitaženou, dálkový svítěj. Jak ji pustím, přepne to na tlumený.

Ví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...