Jump to content
Nová verze fora, prosíme o trpělivost, ladíme ×

Policie a právní zástupce,velice doporučuji shlédnout!


Recommended Posts

Ne že bych měl rád švestky, taky se vykrucuju jak indická tanečnice, ale tohle už je přehnaný, ten člověk je chová a idiot a mele blbosti. Bych chtěl vidět, kdyby tohle zkusil v německu, za půl hodiny by ležel na stole a dělali by mu anální prohlídku kvůli drogám.

by jim měli udělat nějaký školení na tyhle buzeranti

[upravil dne 21/9/11 11:14 od Ajdamek]

Link to post
Share on other sites

viděl bych to tak že nejde o prachy tak jako o princip, jednou při silniční kontrole mě naši příslučníci nepoučili o právech, což je jejich povinnost než po mě začnou něco chtít, jsem jim taky nedal občanku ani řidičák řešilo se to s jeho nadřízeným, výsledek byl v můj prospěch. Je to jejich práce a měli by vědět co mají dělat a ne se chovat s prominutím někdy jako ho.ada a myslet si o sobě že oni jsou nedotknutelný. Kdo z vás by si mohl dovolit v práci dělat chyby bez postihu a ještě se u toho tvářil že se vlastně nic neděje? Pak u nás nemá bejt všechno v kopru tak jako je

Link to post
Share on other sites

Tady je vidět, jak tento stát jde do kopru. Kdejakej sopel s hlasem buzíka říká policajtovi chlapče a ještě si otvírá klapačku. Myslím, že kdyby to tomu policajtovi řekl v klidu, možná by s ním byla i rozumná řeč.

Já být policajt a někdo na mě takhle najíždět, tako ho nechám vybalit i obvazy, zkontroluji ostrost nůžek a pevnost vlákna v náhradní žárovce. A nechal bych si na kontrole záležet, za takovou hodinku by i ten právník zkrotnul.

Link to post
Share on other sites

neviem, ci som to dobre pochpil, ale policajti riesili auta zaparkovane za bielou plnou ciarou a ta oktavka vzadu je jeho. Stacilo len zobrat meter, zistit, ze za krajnicou sice parkovat moze, ale musi nechat 3m volenho(co podla mna na videu urcite nie je). A uz je dovod na pokutu. Schvalne by som si ho pockal, po dvoch metroch zastavil a potom rozobral auto, vratane podozrenia, ze jazdi pod vplyvom narkotik a sup ho do nemocnice na odber. Ten technicak by som mu zobral aj za prilepenu muchu na prednom okne snad.

[upravil dne 21/9/11 23:46 od hipisko]

Link to post
Share on other sites
Taky bych si přál mít zaměstnání, kde když viditelně udělám svou něvědomostí chybu, tak budu nakonec za chudáčka a po 10 letech ještě dostanu rentu. To bych z toho :blicismajlik

Až po 15 letech. Jinak pokud by jste trošku znali situaci uvnitř PČR, tak by jste věděli, že se věří druhé straně, než policistům. Každý může beztrestně podat stížnost a když je neoprávněná, tak se Vám nikdo neomluví !!! A občansko právní cestou je to zdlouhavé!! Nevyplatí se to !! Pokud nechtěl ukázat občanku a nebo jiný doklad totožnost a nebylo možno zjistit totožnost na místě, tak jej předvedu na OOP na zjištění totožnosti § 63 z.č. 273/2008 Sb. . Je pravda, že si lidi dost dovolují!! Dříve by si to nedovolili, ale to je dáno společností a dobou. Jaký máme zákony. Vím to z praxe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...