Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nesvítí stropní osvětlení


trucker 610

Recommended Posts

mně naopak osvětlení interiéru svítí jenom po otevření některých posuvných dveří. Na přední dveře to nefunguje, což je trochu nepříjemné. Přitom pokud nejsou kterékoliv dveře i kufrové dovřené, tak po zapnutí zapalování bliká stopka a symbol otevřených dveří, takže nějaký spínač tam je funkční, ale osvětlení nespustí :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde a jak a s čím.:super:papa,jo a ještě mne to zhasíná rovnou bez prodlevy,zavřu zhasne hned ale tady všichni píšou že to jim to zhasíná po čase když zavřou,kur...a to mne s...e,to jsou závady:bacha.

Ve středu jdu měnit olej,nevíte někdo jakej je na vaně šroub a zda ho popř uvolním imbusem???nemám torx!!!

[upravil dne 26/9/11 13:09 od rkolac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpustný šroub na olej jsem povolil stavitelným klíčem, je to šestihran a má v sobě nějakou díru (asi imbus), ale tím sem to nezkoušel povolit. Já tam zpožďovač osvětlení nemám žádný. Nevím proč tě štve, že ti nejde osvětlení po otevření šoupaček, hlavně když funguje na přední dveře. Jinak když nedovřeš nebo necháš otevřené šoupačky, svítí ti po nastartování symbol otevřených dveří a bliká stopka? Mně teda pokud nedovřu přední dveře a nastartuju, tak ty dvě kontrolky svítí, ale osvětlení nesvítí a že by tam byly zbytečně dva spínače se mi moc nechce věřit, takže vůbec nevím kde hledat závadu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpustný šroub na olej jsem povolil stavitelným klíčem, je to šestihran a má v sobě nějakou díru (asi imbus), ale tím sem to nezkoušel povolit. Já tam zpožďovač osvětlení nemám žádný. Nevím proč tě štve, že ti nejde osvětlení po otevření šoupaček, hlavně když funguje na přední dveře. Jinak když nedovřeš nebo necháš otevřené šoupačky, svítí ti po nastartování symbol otevřených dveří a bliká stopka? Mně teda pokud nedovřu přední dveře a nastartuju, tak ty dvě kontrolky svítí, ale osvětlení nesvítí a že by tam byly zbytečně dva spínače se mi moc nechce věřit, takže vůbec nevím kde hledat závadu :myslim

No štve mi to proto že když jdu večer z boku tak tam nic nevidím:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...