Jump to content
Sign in to follow this  
trucker 610

nesvítí stropní osvětlení

Recommended Posts

nesvítí mi stropní osvětlení když jsou otevřený boční dveře jen to červené světlo na předních dveřích nevíte někdo jak to odstranit a dále sháním vodící lištu do pravých předních dveří co vodí okno ta delší

[upravil dne 20/9/11 19:22 od trucker 610]

mně naopak osvětlení interiéru svítí jenom po otevření některých posuvných dveří. Na přední dveře to nefunguje, což je trochu nepříjemné. Přitom pokud nejsou kterékoliv dveře i kufrové dovřené, tak po zapnutí zapalování bliká stopka a symbol otevřených dveří, takže nějaký spínač tam je funkční, ale osvětlení nespustí :myslim

Kde a jak a s čím.:super:papa,jo a ještě mne to zhasíná rovnou bez prodlevy,zavřu zhasne hned ale tady všichni píšou že to jim to zhasíná po čase když zavřou,kur...a to mne s...e,to jsou závady:bacha.

Ve středu jdu měnit olej,nevíte někdo jakej je na vaně šroub a zda ho popř uvolním imbusem???nemám torx!!!

[upravil dne 26/9/11 13:09 od rkolac]

Výpustný šroub na olej jsem povolil stavitelným klíčem, je to šestihran a má v sobě nějakou díru (asi imbus), ale tím sem to nezkoušel povolit. Já tam zpožďovač osvětlení nemám žádný. Nevím proč tě štve, že ti nejde osvětlení po otevření šoupaček, hlavně když funguje na přední dveře. Jinak když nedovřeš nebo necháš otevřené šoupačky, svítí ti po nastartování symbol otevřených dveří a bliká stopka? Mně teda pokud nedovřu přední dveře a nastartuju, tak ty dvě kontrolky svítí, ale osvětlení nesvítí a že by tam byly zbytečně dva spínače se mi moc nechce věřit, takže vůbec nevím kde hledat závadu :myslim

Výpustný šroub na olej jsem povolil stavitelným klíčem, je to šestihran a má v sobě nějakou díru (asi imbus), ale tím sem to nezkoušel povolit. Já tam zpožďovač osvětlení nemám žádný. Nevím proč tě štve, že ti nejde osvětlení po otevření šoupaček, hlavně když funguje na přední dveře. Jinak když nedovřeš nebo necháš otevřené šoupačky, svítí ti po nastartování symbol otevřených dveří a bliká stopka? Mně teda pokud nedovřu přední dveře a nastartuju, tak ty dvě kontrolky svítí, ale osvětlení nesvítí a že by tam byly zbytečně dva spínače se mi moc nechce věřit, takže vůbec nevím kde hledat závadu :myslim

No štve mi to proto že když jdu večer z boku tak tam nic nevidím:blicismajlik

rkolac a mas spravne prestavenej ten prepinac u toho svetla?Mel by byt ve smeru palubky.

:bachamám,jinak to potom když přepínač přehodím svítí když zavřu dveře:papa

Hm,tak jsou tri moznosti-a)sehnat planek elektroinstalace(coz

nebude jednoduche)

b)jit po kabelech(to je pakec)

c)servis Pezot(vycucla portmonka)

Když otevřeš boční dveře tak se rožnou všechny světýlka,když otevřeš kufr tak se rožnou jen ty po boku v kufru.Když zavřeš nebo zamkneš tak mají pomalu zhasnout a když otočíš klíčem ve spínačce tak to zhasne hned.:o

Když otevřeš boční dveře tak se rožnou všechny světýlka,když otevřeš kufr tak se rožnou jen ty po boku v kufru.Když zavřeš nebo zamkneš tak mají pomalu zhasnout a když otočíš klíčem ve spínačce tak to zhasne hned.:o

tak takto nejáko to funguje aj mne :super