Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lokiho 106 rally(čko)


loki

Recommended Posts

Tak vám chci představit auto který jsem si asi před měsícem čirou náhodou koupil.Je to Peugeot 106,1.3 rally 72kw a má najeto necelých 120 000 km.rok výroby je 1995.

výbava:střesní okno,el.okna,centrál na DO

oproti originálu to má:

zavařenou přední houpnu

vrtané kotouče zn.TAR-OX,desky Textar

bílé budíky s červeným podsvícením

Na autě je ještě hodně práce,takže hned jak jsem 106 přivezl tak jsem tam musel dát sedačky z modelu XT,jelikož tam byli z 5-ti dvířka a nešli sklápět,trochu vyčistit interiér.Dále přišel na řadu podvozek,vnitřní kloub pravé poloossy byl KO,naštěstí jsem jí hned sehnal od 106táka(za což děkuju)tak jsem jí vyměnil a přitom jí dal do červena stejně jako tyčky stabilizátoru a brzdové třmeny. Další na řadu přišly včera 3 dveře.S těmi mi pomohl švagr (OK406).Museli jsme je přehodit za jiné, protože byli pobouchanéba děravé od nějaké sundané střížky,zítra už musim jen přendat zámek,motůrek cenrálu,a natáhnout kabeláž.

A plány do budoucna

palubka z novějšího modelu -hotovo

rozchodit dálkovej centrál

musim vyměnit svazek ke světlum v mot .prostoru(jeto tam nějaký divoký) svazek vyměněn v celém aute

nějakej vzduchovej filtr

nový výfukový svody a nějakej pěknej zvuk pod zadní nárazník

a nesmím zapomenout na nějaký pěkný kola....-kola mám jsou to Rallye disky origo na S1

to by se to plánovalo -radši trochu přibrzdim

Joo a ještě fotečka abych nezapoměl.

post-28128-14109619874404_thumb.jpg

[upravil dne 29/5/12 15:22 od loki]

[upravil dne 18/6/12 09:41 od loki]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jeny:samozřejme se budu snažit auto uvét do původního stavu,ale ta zavařená houpna tam zatím zůstane.Sice jak píseš je trochu zbídčená,ale za ty peníze který me stála tonení tak strašný.

to thoy_GTi 6:snad vydrží dlouho stejně to bude jen víkendovka a přes zimu bude zavřená v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...

to drahonak:ten celolak mi dělá skorošvagr,onse tím par let živil takže to umí a ja dělal jenom přípravu.

jinak je to běh docela na dlouhou trat,až bude v laku tak vám sem hodim ještě nejaký foto,pak už zbývá nalepit nové sklo a střešní okno a nastrojit interiér.

Ted potřebuji sehnat hliníkové sání a zadní sedačku z rallye

kdyby jste náhodou někdo o něčem věděli dejte mi pro sím vědět,díky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...