Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kupa P 607


Bamatala

Recommended Posts

Teda, nevím, co si od toho slibuješ, takové pěkné auto jsi prodal a takovou potvoru chceš koupit. Měl jsem 607 HDi 7 let, najeto 80 - 386 t.

Je nízká kabina i dveře, praštíš se hlavou při nastupování. Není prostorné. Je choulostivé na podvozek, nízké převisy.

Můj šťastný den byl, když jsem ho dostatečně ojel a mohl si koupit jiné, prostornější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za dobu co mám 607, tak jsem měnil jen zadní desky - 2000kč. Snímač brzdového pedálu 380kč a toť vše ,bylo ještě pár prkotin, ale ty nestály ani korunu. Teď mě čeká olej a jedna drobnost. Jinak zatím po mě auto chtělo jen naftu.

Podle mě, prostor OK, výška OK, interiér - OK (bude problém si vybrat nástupce, aby se mi líbil i vevnitř). Hudba OK . Převisy, hlavně přední lízátko - vychází těsně nad obrubník. Už jsem se jednou šprajcnul, ale většinou vysoký obrubník chytí senzory. Ovládání OK, jízdní vlastnosti OK hlavně v režimu SPORT. Ale nevím, jak to bylo před FL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ciastocne suhlasim s P607olda.

Hoooodne zalezi na aky kus natrafis v tomto pripade. Kupoval by som to iba pod podmienkou ze si ho mozem otuknut v servise a aj to s vedomym ze sa neodhali vsetko.

Agrafik: Ono tvoj mazlik je trosku mladsieho rocnika. V jeho pripade mozes ocakavat ze sa na tom vystriedalo viacej ludi a pochybujem ze niekto to auticko pravidelne servisoval a staral sa on ako sa starame my.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě můžu naftu doporučit, za dobu co 607mu mám jsem měnil jen ovládání swirlu 490 Kč, sekundární akumulátor 750 Kč, kostičky ve stahovačce 450 Kč a přední destičky 1120 Kč. Olej a filtry nepočítám, to si žádá každý auto...a samozřejmě ani pneu...

607 byl sen, tak ho mám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by tam akorát chyběl barevnej displej s navi. Jinak já s 607mou taky spokojenost, prostorově si na to musíš zvyknout, mám 190 a ještě jsem se do hlavy při nastupovaní nepraštil, holt musíš dávat pozor. Jinak uvnitř že bych měl někde málo místa, to se říct nedá. Jen kufr mohl být uvnitř tak o 5cm vyšší, když nakládám kočár musím sundat kolečka, ale s tím jsem počítal. A pak záleží na tom v jakym stavu to auto je a kdo s tím jezdil, kolik mělo majitelů.

A pro mě u 607 důležitý udaj 1,8t na tažnym, letos poprvvé za 607mou potáhnu plachetnici 1780kg tak jsem na to zvědav, kratší cestu s ní už mám zasebou a v klídku, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

nazdárek tak som sa včera rozhodol a dnes som bol pre môjho nového mazla.

VF39DXFXB92005826

poprosím o preverenie VIN a zaslanie bližšej info ... :roll dúfam že v nom je všetko čo má byť.

Foto dám zajtra musím ho umyť.

dikeees

[upravil dne 2/10/11 18:48 od Bamatala]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...