Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Shop navaseauta, připravujeme nový design ....:)


godzila.01

Recommended Posts

Na adrese http://newshop.navaseauta.cz/ se můžete podívat na ukázku nového designu našeho shopu..... ;)

Nový shop je vytvořen na Opencart, který podporuje celou řadu funkcí a nastavení, takže bude co zlepšovat.... Původní byl na Oxid Eshopu, který byl sice zdarma, ale bohužel ani zdaleka nenaplnil naše očekávání.... Momentálně pracujeme na grafice, rozložení a vůbec na celkové koncepci stránek, tahle fáze bude chvilku trvat a bude se to celé muset ještě otestovat....

Rychlost není zdaleka zázračná, ale máme to jen pro účely testování, takže při prohlížení budte trpělivý ... :)

Ideální je podívat se na oba shopy vedle sebe, uvidíte menší rozdíly ... :D

http://newshop.navaseauta.cz/

http://shop.navaseauta.cz/

Toto vlákno otevírám hlavně kvůli diskuzi a vašemu hodnocení, naší nové skladby.... :) Názory, návrhy, nápady, kritika, za vše budeme rádi a budeme k tomu přihlížet, při naší další práci.... Takže směle do nás .... :aut

[upravil dne 29/9/11 12:55 od godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, ale většina shopů to má řešený takhle je to standardizovaný rozlišení...

ty myslíš určitě ten volný prostor po stranách.... ten by jsme měli ještě zmenšit, ale zase to nejde na celou stránku, protože každej používá jiný rozlišení a někde by to bylo vidět dobře a jinde hůř, takhle je to všude tak nějak stejný ... :)

[upravil dne 20/9/11 00:02 od godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chybička v exportu ... .)

Na novém shopu ještě nejsou zdaleka všechny položky, to bude až jako úplně poslední věc... každopádně díky za upozornění, máme chybu v exportu, budeme to muset najít a odstranit, co jsem koukal je tam těch bot víc .... :///

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Už třetí den se nám nedaří nastavit možnosti poštovného, akcí, slevových kartiček a dalšího.... :D Zkusili jsem asi šest různejch doplnků, ale pokaždý to bud nedělá co potřebujeme, nebo to dělá, ale zase tomu chybí funkce co chceme, takže zatím pauzujeme .... :D:D:D

Bohužel se nám taky nepovede přesunout registrace, kvůli jinému šifrování na novém shopu, tudíž budou potřeba nové registrace, pro ty kteří zaregistrovaní jsou, ale to každý dostane mailem... .)

Jinak bych byl raději kdyby jste mi nápady a návrhy psali sem, než do pošty, kam jsem jich dostal poměrně dost a mám v tom pak celkem guláš.... Díky...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych byl raději kdyby jste mi nápady a návrhy psali sem, než do pošty, kam jsem jich dostal poměrně dost a mám v tom pak celkem guláš.... Díky...:aut

Téma pro připomínky je zde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...