Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sekanie predných kolies


Tantor-BN

Recommended Posts

Chlapci len informačne...keď sa prudšie rozbieham ani nie moc prudko len tak o niečo viac jemnejšie tak mi seknu kolesá ako keby skočily dozadu čím to môže byť ? viem že by mi trebalo vymeniť čapy riadenia a ešte vzpery stabilizatoru

A ešte na jednej strane ramena nemam vymené tri silenbloky

čapy sú max 10tis km.a ešte keď idem cez spomalovač tak citim vôlu vo volante

(ako spoznám že mam už opotrebované uloženia tlmičov ? bez toho aby som to rozoberal ? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľmi pekne ti ďakujem dal si mi robotu navrch inak niekto nemáte dobrý nápad ako vytiahnuť a následne nato vložiť silenbloky tieto ?

http://www.e-cat.cz/p-2193273/peugeot/306-sedan-4dv-7b-n3-n5-06-94-08-00/1-1-1124ccm-44kw-60hp-06-94-05-01/dily-naprav-a-rizeni/silentbloky-ramen/predni-naprava/p-l-silentblok-ramena-predni-moog.html?cPath=1088_22189_200300_871758_2520685_2520686

ďakujem Vám na jednej strane som to už urobil no ale to bola fuška veľká tak že či nemáte nato typ neaký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem silentbloky vypálil plynovým hořákem a vnější prstenec silentbloku co zůstal v rameni jsem rozříznul pilkou. Nové silentbloky jsem dal do mrazáku aby se trochu scvrkly a pak jsem je nasunul do ramene. (otvor v ramenu se musí pořádně vyčistit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...