Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Názor na 307


Bobo.KH

Recommended Posts

Tož já, když jsem kupoval 307, tak jsem chtěl 2.0i benzín kvůli spolehlivosti a výkonu a rok jsem chtěl 2004. 307 po 2005 už se mi tak nelíbí, a mladší jsem nechtěl. Po půl roce s dvoulitrem ho můžu jen doporučit, ale já osobně bych do roku 2002 nešel. Ikdyž je tu spousta uživatelů, kteří mají 2002 a slouží bez problémů. Znám pár lidí, které starší ročníky 307 pěkně potrápili, a jsou rádi, že se jich zbavili. Hlavní je dobře vybrat. Nejlépe kus se známou historií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam sice 1,6 ale auto je v pohodě, kromě běžnejch oprav žádný velký sumy na opravy nebylo třeba. Většinou jezdím sám nebo ve dvou, ale vejdem si 4:D i když to není tak pohodlný, mám 197cm takže mam sedačku skoro vzadu, za mě můžu říct že je to super auto:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si,že za svého kámoše a podle svých zkušeností s Peugeot 406,můžu říct.Že je někdy jedno na jaký rok auta člověk narazí.Záleží,jak se k tomu předchozí majitel choval,atd.

Jinak sem rád,za každý názor :D

Já osobně sem mu 307 doporučoval a schvaloval.Kdybych neměl 406,tak do 307 2.0i du :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam sice 1,6 ale auto je v pohodě, kromě běžnejch oprav žádný velký sumy na opravy nebylo třeba. Většinou jezdím sám nebo ve dvou, ale vejdem si 4:D i když to není tak pohodlný, mám 197cm takže mam sedačku skoro vzadu, za mě můžu říct že je to super auto:mrk

No on taky není žádný prcek :D.Do mé 406 do zádu se nevejde výškově :aut

Důležitý je,jak se bude cítit řidič,na lidi vzádu kašlem ;)

307 má stejnak fungovat,spíš víkendoví autíčko. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám teda SW, ale jsem z něj nadšený. Původně jsem 307 vůbec kupovat nechtěl. Pak jsem si ji projel a bylo hned rozhodnuto. Podle mě skvělé auto. Jen je třeba dobře vybírat, ale to už snad není třeba opakovat. Já bych nikdy nechtěl německé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, trefit fajn vkus, ale.... 307 jsou karosářsky nepovedené vozy, bohužel... Moc hezké auto, ale snad nejvíce poruchové.... Co vím od známých a já sám jednu měl.

Je to vše kus od kusu taky :D

Říkáš poruchové,ale u Francouzů si zůstal :aut

Zůstal, dělají krásné auta za přijatelnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych se taky přidal s otázkou. Jak jsou na tom 307 SW s diesel motory (něco nad 80kw, teď nevím z hlavy konkrétná verze)? Chceme se ženou pořídit většího bratra k naší 206.

Ta bez problémů služí, i když už se blížíme k 300k km (dle tachometru). Osobně s ní jezdím krátce, ale unavujou mě řeči jedna pani povidala, francouzský auta (italský, japonský, americký ..´) jsou na pytel, kup si wágna (to je držák, poctivá německá práce, levný díly, blá blá blá......) tak bych rád slyšel názory přímých uživatelů nebo alespoň někoho kdo sní má víc praktických zkušeností.

[upravil dne 22/9/11 23:02 od gravarg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 1,6 benzín HB od r.2004 a jsem spokojený. Vevnitř místa dost, sedačky perfektní, objem kufru mi vyhovuje, jede to hezky, podvozek je trochu tvrdší, nemá rád hrbatý okresky. Jinak běžná údržba jako u jiné značky při běžném opotřebení provozem. :cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož můj názor na auto:

SW skvělé auto, prostorné, pohodlné. Snadným vyndáním zadních sedaček vznikne malá dodávka, které ani při velkém zatížení nepadne prdelka dolů. Doporučuji panoramatickou střechu.

VW bych nechtěl, přechválené předražené auta, už to není co dřív.

Názor na motor:

Chtěl jsem jen dvoulitr kvůli výkonu a benzín kvůli spolehlivosti. Naftu bych v 307 nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož můj názor na auto:

SW skvělé auto, prostorné, pohodlné. Snadným vyndáním zadních sedaček vznikne malá dodávka, které ani při velkém zatížení nepadne prdelka dolů. Doporučuji panoramatickou střechu.

VW bych nechtěl, přechválené předražené auta, už to není co dřív.

Názor na motor:

Chtěl jsem jen dvoulitr kvůli výkonu a benzín kvůli spolehlivosti. Naftu bych v 307 nechtěl.

Proč? Já ji mám a jsem mimořádně spokojený.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož můj názor na auto:

SW skvělé auto, prostorné, pohodlné. Snadným vyndáním zadních sedaček vznikne malá dodávka, které ani při velkém zatížení nepadne prdelka dolů. Doporučuji panoramatickou střechu.

VW bych nechtěl, přechválené předražené auta, už to není co dřív.

Názor na motor:

Chtěl jsem jen dvoulitr kvůli výkonu a benzín kvůli spolehlivosti. Naftu bych v 307 nechtěl.

Proč? Já ji mám a jsem mimořádně spokojený.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 307 SW jsem jezdil cca týden a celkem se mi to auto zalíbilo. Nejvíc asi prosklená střecha s elektrickou roletou :) Byl to benzín 1.6 a dle mého názoru to bylo výkonově na hranici, s motorem 1.4 bych si tohle auto určitě nekoupil. Jinak interiér celkem super, tři sedačky vzadu, které se dali posouvat podélně, velký kufr.... a plastové přední blatníky, to mě celkem překvapilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...