Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 307ka...


Balci

Recommended Posts

Nedá mi to abych nereagoval. Prosim nějakého supermoderátora, aby mě vysvětlil, jestli tu může být toto vlákno. Přečetl jsem sekci 307 skoro celou, a zaznamenal neuvěřitelnou spoustu zbytečných vláken. Toto k nim řadím. Kdyby tu měl každý takové vlákno, jak by to tu vypadalo. Kolik vláken \'\'Moje 307\'\' by tady bylo?Od toho je sekce Naše káry. Tolik můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. I ja jsem precetl skoro celou sekci 307 a i ja jsem nasel neuveritelnou spoustu zbytecnych vlaken. A i tak ziju dale spokojenym zivotem : - ). Delam si samozrejme legraci. Umisteni odkazu na me vlakno nemelo hlubejsi myslenky nez te ze hromada lidi treba nenavstevuje jine sekce. A nekomu treba muzu pomoc nejakou radou. Nic vic. Ale samozrejme zda-li se ze je to zbytecne vlakno ci tady zabira jen misto a dela forum neprehlednejsi at ho admin smaze. Vubec se nebudu zlobit i i nadale budu snad zit spokojene. Upozornuji ze to nemyslim spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...