Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisní interval


Milan+

Recommended Posts

Vynulování

V servisu PEUGEOT vynulují pracovníci

ukazatel po každé kontrole.

Pokud však provádíte kontrolu sami,

uvádíme zde postup vynulování ukazatele:

F Vypněte zapalování.

F Stiskněte tlačítko nulování denního

počitadla ujetých km a držte jej

stisknuté.

F Zapněte zapalování.

Ukazatel ujetých kilometrů začne

odpočítávat.

Když ukazatel udává \"=0\", uvolněte

tlačítko, symbol klíče zmizí.

Důležité: jestliže byste chtěli odpojit

baterii po provedení této operace,

musíte nejprve zamknout vozidlo a

vyčkat nejméně pět minut, jinak nebude

vynulování vzato v úvahu.

tohle jsem vyčetl z manuálu, snad to pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Návštěvník

Ahoj.

Dělal jsem výměnu oleje a filtru a podle návodu jsem vynuloval servisní prohlídku. Bohužel to dělám vždy před startem. Prostě vymažu nastartuji a jedu. Opětovně když startuji tak mi vyskočí klíč a stav servisních kilometrů. Jde to nějak udělat a nebo budu muset na diagnostiku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám ještě z němec nastaveno 30000km a chtěl bych těch 20000,individualně to asi nelze.

 

Tohle jsi zkoušel?

 

ZMĚNA NASTAVENÍ
Jestliže jezdíte s vozidlem v obzvlášť náročných podmínkách, doporučujeme změnit nastavení systému tak, aby se interval servisní prohlídky zkrátil ze 30 000
km na 20 000 km.
 
Postupujte takto:
– otočte klíček zapalování do polohy M;
– stiskněte tlačítko C (nulovací) a držte je stisknuté, na ukazateli údržby bliká údaj o počtu kilometrů do servisní prohlídky (zbývajících do prohlídky nebo po vypršení termínu);
– uvolněte tlačítko, na ukazateli údržby se zobrazí počet kilometrů původně nastavený pro servisní prohlídku;
– opakovaným stiskem (impulzem) tlačítka C lze volit mezi následujícími intervaly:
30 000 km (doporučeno při normálním používání vozidla);
20 000 km (doporučeno při náročném používání vozidla);
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dělal jsem výměnu oleje a filtru a podle návodu jsem vynuloval servisní prohlídku. Bohužel to dělám vždy před startem. Prostě vymažu nastartuji a jedu. Opětovně když startuji tak mi vyskočí klíč a stav servisních kilometrů. Jde to nějak udělat a nebo budu muset na diagnostiku??

 

Nějak jsem nepobral co vlastně potřebuješ .... vynulovat dodatečně servisní km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj.

Jak uvedl Sawoy - ano, potřebuji vynuovat servisní km. Pokaždé nuluji protože na mě kouká buď 30,000 a nebo 29.900. Z odpovědí a reakcí jsem vypozoroval, že diagnostika mě rostě nemine. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som teda jeleň.Keď vynuluješ servisný interval,tak čo by malo na teba "koukat"?....30 000 je predsa nový servisný interval prednastavený v BSI. Ak chceš aby to bolo iné číslo,musíš cez diagnostiku prestaviť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Jak uvedl Sawoy - ano, potřebuji vynuovat servisní km. Pokaždé nuluji protože na mě kouká buď 30,000 a nebo 29.900. Z odpovědí a reakcí jsem vypozoroval, že diagnostika mě rostě nemine. Díky.

Jasně, jak říká Ferinko2. Když vynuluješ servisní interval, tak tam naskočí např. mě 30000Km a kilometry se postupně odečítají do další výměny. Kolik km do další výměny oleje se mi ukazuje při každém startování.

Upraveno uživatelem wyziv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zdravým.

Tak se všem omlouvám za můj dotaz. Vlastním přičiněnín a dedukcí jsem poznal, že servisní kontrola se odpočítává od 30.000 km a jde dolů. Tak ještě jednou sorry všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...