Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diaľkové ovládanie - výmena batérie


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

ahoj snad se v tom nějak vyznáš :myslim nejde mi to lépe vložit:mad::papa

Vfm6na baterie

5 Je-li baterie jiZ slabd, tuto skutecnost

signalizujez vuk uvniti vozidlaa zprAva

na displejip iistrojov6hop anelu.B aterie

je typu CR 2016 (3 Volty).

6 Pomocim al6hoS roubovdkuv ySroubujeme

mal17S roubek,o pat rn6 odd6-

lime ob6 poloviny ovladade a vyjmeme

baterii.

7 Ylolime novou baterii a ovladad sestavfme

zo6t.

Inicializace

8 Po v1im6n6b ateriej ednotkui nicializujeme

tak, Ze vypnemez apalov6nl,p ot6

zapalovAnzi apnemea ihned st lacime

tlacitko uzamden[. Vypneme zapalovAni

a vyjmeme klidek ze spinacf skifiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

ďiaľkové odomykanie/zamykanie na 307čke je o ničom aj keď je v poriadku funguje príliš nakrátko, na starších peugeotoch malo oveľa lepší dosah, myslím si, že je to zámer výrobcu aj keď nie celkom chápem logiku tohto kroku zo strany peugeota, podobne ako je pre mňa nepochopiteľná fnc vyhľadanie vozidla na parkovisku:D kvôli ktorej ak si nie som istý či som auto uzamkol tak ho musím najprv odomknúť a potom znova zamknúť alebo si iba tak zatrúbim a zablikám - nepríjemné hlavne v noci:grr

tiež som skúšal vymeniť baterku ale tá bola ešte OK a nič sa nezmenilo ( nebola potrebná žiadna aktivácia a keby bola potrebná, v manuály je to podrobne vysvetlené, stačí podržať niektoré tlačítko pri zapínaní zapaľovania keˇsa nemýlim:myslim) a keď je vybitá mal by to zahlásiť počítač na displeji

aj keď je dosah diaľky žalostný, 1m je rozhodne porucha vo vysielacej/prijímacej časti poškodená anténa, zoxidované spoje a podobne, možnosti je veľa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je to pocasim protoze ten samej problem mam i ja :D kdyz jsem auto pred rokem koupil dalkovy odmikalo zamikalo asi ze triceti metru pak se to postupne snizovalo az na cca 5metru tak jsem v unoru vymenil baterku chvili to slo zase jako driv a ted musim dojit az pomalu na doraz k autu abych zamknul ci odemknul :bojim zkusim jeste na zimu jednou vymenit ale nezda se mi ze by to vydrzelo tak malo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám ani tak problém se vzdáleností, ale s tím, že když chci odemknout, musím zmáčknout tlačítko 2x. Pořád jsem mačkal jako blázen, myslel jsem, že je špatný kontakt, ted jsem vypozoroval, že se odemkne až napodruhé. Má to tak ještě někdo? Je pro to vysvětlení? Dělá to, pokud je aktivní Economy mode. Pokud odemykám do 1/2 hodiny po zamknutí, jde to napoprvé.

[upravil dne 7/10/11 06:31 od jjer]

[upravil dne 7/10/11 06:35 od jjer]

[upravil dne 7/10/11 12:15 od jjer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite to nie je o baterke, mám to vyskúšané, po výmene žiadne zlepšenie. A o tých 100 metroch môžem iba snívať.

Ale vidím, že máš celkom nový model takže ma napadlo, či to nerobili iba staré modely, ved facelifty už majú úplne iné, nezameniteľné kľúče, ktoré pracujú ak sa nemýlim na inej frekvencii...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...