Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chcípání motoru 1,4 HDI


Kozenec

Recommended Posts

Druhý, trošku vážnější problém. Při normální pohodové jízdě náhle totální ztráta tahu, po vyšlápnutí spojky chcíp. V tomto případě jsem po chvilce nastartoval, auto jelo normálně asi 8 km, pak opět chcíp. Teď to trvalo asi hodinu, než auto chytlo a vydrželo nastartovaný, občas sice chytlo, ale svítila kontrolka motoru (oranž). Po jednom ze startů kontrolka zhasla a auto jelo naprosto normálně asi 20km, pak opět chcíp a opět asi hodina čekání. Pak po nastartování jsem už dojel domů (asi 40km), ale auto si občas lehce cuklo. Normálně jsem zaparkoval a vypnul klíček. Sem zvědav na ráno. Žádné výstražné kontrolky nesvítí, tak netuším co dělat. Co diagnostika, zjistí něco?

Díky za nápady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem opět tady. Od minulé stávky vozítka jsem ujel asi 1000 km naprosto bez problémů, žádná kontrolka nesvítila až tu náhle ouha. Teď už totální konec asi 130 km od domova, domů na laně prostě super. Diagnostiku jsem zatím nestihl, servisák namá čas a autíčko nezlobilo, tak jsem odjel a špatně dopadl. Na diag půjdu snad tento týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Závada vyřešena!

Technik na to šel od lesa a vyměnil palivový filtr. Jel jsem hned na štreku asi 300 km a vše v pohodě. tak doufám, že to tak už zůstane. Docela bych rád viděl ten sajrajt co byl v tom původním filtru. Technik mi ho sice nabízel, ale když jsem to viděl jak vypadá , tak jsem si to rozmyslel.

[Edited on 2/11/11 06:33 by Kozenec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...