Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

 tak  to tady zase po zhruba měsíci trošku osvětlim  :cool:
včera při noční bylo ideální počasí a vhodná chvíle ,věnovat  se přibližovadlu :D, umyto,naleštěno za pomoci leštenky somax vosku a za pomoci zapadání slunečních paprsků odfoceno :)

taky jedna slušná leštěnka že jo :) 

Odesláno z Samsung J 5

20170527_205320.jpg

 

20170528_162910.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Tak už jsou připraveny nové pneumatiky, včera přišly do servisu, už jsem v pořadí na přezutí  na 12 října :)

https://www.pneumatiky.cz/barum-polaris-3-195-65-r15-91-t-zimni.html  

   

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

https://www.cmexclusive.cz/detail-produktu/445-dle-automobilu/758-megane-scenic-ii-5-03/63816-1-05-sterace-valeo-silencio-x-trm-predni-sada-2ks-650-550mm-pro-vuz-renault-scenic-ii-5-2003-4-2009-kod-va-vm419/

Tak jsem konečně byl donucen pořídit novÿ stěrače,ty starý už fakt nestiraly a mistama to bylo na infarkt, původně jsem měl v plánu až z jara 

Doufám že chvíli vydrzeji za ty peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Po delší době to tady trochu oživím

Jak často mejete ty svoje autíčka

před 3 dny jsem myl čistil leštil větral,bylo celý jak posypaný pískem (že prej sem proudil písek ze sahary) a dneska bych to mohl mejt znova ,opět celý žlutý 

Takhle je po celkový údržbě 

 

20180421_113504.jpg

20180421_085726.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 5008 v myčce tak jednou za měsíc - ale aby to bylo pořád čisté musel bych tam obden - tmavě modrá - je na tom vše vidět :o

Zato s 308 ve zlato stříbrné metle jsem ještě nebyl v myčce od pořízení loni v létě :D

20180425_160427[1].jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je mi těch novejch zimních líto a už mají pres tudle zimu půl mm míň,objednal jsem dneska letní a příští týden ve středu je jedu přehodit 

A když už pojedu do servisu,nechám hned vyměnit olej a fitry at je to při jednom 

https://www.pneu-kvalitne.cz/195-65-r15-91t-tl-brillantis-2-15404870000.html?utm_source=gmc&utm_medium=ppc&utm_campaign=produkt&gclid=EAIaIQobChMItNnnyYvn2gIVUtwZCh3nsApkEAsYASABEgIJGvD_BwE 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

no a ode dneška mame doma další převozidlo ,trošku objemnějšího,ale krásnyho 🙂,je jak novej,ford galaxy ghia 2.0 TDCi s ověřenou historií po stk najeto kolem 150 tisíc(přesně si to uz nepamatuju,a rok myslím že je 10/2009 )

20181126_115345.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Tak jsem včera v podvečer musel trochu vymydlit auto,jak ze vnitř tak z venku hlavně,byl jsem s autem po delší době v servisu na výměnu noveho podavaciho čerpadla ,já ho mám v nádrži,a chtěl jsem to starý vrátit,co ty inteligenty nic lepšího nenapadlo,než dát to starý do krabice (tam bych to dal taky) a tu krabici posadili na spolujezdcovo sedačku,(ja bych ji dal aspon do kufru) kurňa to bylo smradu,tak teď dva dny jen větrám a větrám,to co v servisu předváděli nevím,ale dokazali zasrat mastnyma.rukama předni kapotu,pátý dveře  a i nevím proč bocni oboje zadní dveře 

Takže následovalo nechtené mytí,čištění a lestení

Měl.jsem noční včera,tak bylo auto celou noc pooteviraný,stejně je to ještě cítit 

 

S takovoudle.prasarnou jsem se.jeste nesetkal,mrzí mě,že jsem to nevyfotil zasraný když jsem.to přivezl domu

Ještě musím.dodat,že v renault servisu po mě.chteli jen za čerpadlo neuvěřitelných 8200kč +ostatní práce,těsnění rozdelani celýho zadku,výměna novyho kabelu s.konektorem a pak na mě.vybafnul nastrel ceny 13500kč

Čerpadlo jsem sehnal.pres internet taky original nový  za cenu 2935kč a kabel mi k to.u dali gratis,v servisu chtěli za kabel 1400kc

20190531_185250.jpg

20190531_184922.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však už jsem.s nima.mel asi před rokem.vystup a úplně nevinně,možná pamatuješ,když jsem popisoval jak jsem si prohlížel  v hale DUSTRA jak na.me nějakej " čípek" vyjel,už to rozebírat nebudu,ale hledám už do budoucna kdybych něco potřeboval,nějaký jiný servis ,kde by se taky mimo jiné věnovali renaultu 

Prozatím.to byl jeden takovej větší zásah za ty skoro 3.roky co ho mám a.jsem.s.nim spokojenej

Jo a nakonec mi vyšla cena když jsem.si našel.dily sám na vymenu o polovinu levneji tzn 6800kč

Vyměňovali mi přitom hned olej a filtr 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je situace taková,že auto potřebuju každej den,takže jsem se snima domluvil na nějakým termínu,kdy jim ho tam dovýst a musel jsem si do práce vzít auto.maminy (prdíka-smarta),A abych jim vyšel trošku vstříc,zavezl jsem.jim ho ještě den předem ve středu odpoledne,aby na to meli celej den ve čtvrtek (přitom práce na autě byla odhadovaná+-4 hodiny) ,pro auto jsem.si stejně šel až  v pátek dopoledne,to už jsem ho vážně potřeboval 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...