Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

Vendelíne není na blbým místě je tam kde má být. A vůbec bych neřešil že tam je. Jednou se může hodit teď ji oloupeš a časem budeš chtít jet někam na výlet do říše a budeš ji nechávat dělat znova. Stojí tuším 350 Kč to bych ji tam s klidným svědomím nechal.  Vem na to fén v tomhle počasí to bude raz dva na výměnu okna. Počkej až bude hezky nebo se zastav u autosklenáře ty na to mají porychtung.  Ale jak píšu jseš první člověk široko daleko kdo se chce takové známky zbavovat většina lidí co znám koumá jak se k ní dostat zadarmo.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to je emisní známka z Německa, tu si nechej, souhlasím s Véňou, že časem to bude i zde nutnost. Já ji taky měl když jsem točil Německo na otočku a dolů šla v pohodě sundat když jsem na vatu (pořádný chomáč) nalil alpu a podržel to na nálepce asi 5 minut, pak to šlo sundat naprosto v pohodě.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2017 at 8:04, Vena garážmistr napsal:

Vendelíne není na blbým místě je tam kde má být. A vůbec bych neřešil že tam je. Jednou se může hodit teď ji oloupeš a časem budeš chtít jet někam na výlet do říše a budeš ji nechávat dělat znova. Stojí tuším 350 Kč to bych ji tam s klidným svědomím nechal.  Vem na to fén v tomhle počasí to bude raz dva na výměnu okna. Počkej až bude hezky nebo se zastav u autosklenáře ty na to mají porychtung.  Ale jak píšu jseš první člověk široko daleko kdo se chce takové známky zbavovat většina lidí co znám koumá jak se k ní dostat zadarmo.

Pokud je na ní  spz z D ,tak je mu prd platná,tam to neuznavají a tady také ne. A 350 za koumání jak se k  ní dostat zadara:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak a od včerejška je známka dole, využil jsem sluníčka, který sklo rozpálilo, škrabkou jsem ji rozškrabal a pak hadříkem vodou a tekutym mýdlem pěkně vymydlil, šlo to docela pěkně, papír se rozpouštel a lepidlo hadřikem vyšmudlalo,bylo to jak JOJO :D 

Teď si ještě najit čas a prostor a umýt celý auto ,zapraseny je celý od pylu 

Jo a ještě, včera jsem zjistil při tom čištění, že někdo nutně potřeboval krytku ze sterače, zkoušel jsem z druhého ji sundat a drží jak přibitá ,takze ztratit jsem ji nemohl :bacha 

Odesláno z Samsung J 5

20170514_104819.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Sice už je znamka dole, ale stejně to sem napišu. Za známku na čelním skle která tam nemá co dělat (je neaktuální) je pokuta až 4000,- Např stará dalniční znamka atd.

Myslím, že o tom bylo v telce, je to v případě, že dotyčného lapí na dálnici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...