Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

hlavně abych byl doma,ale asi jo,to vychází že budu mít zrovna noční a budu chrápat,když sem doma ,tak skoro furt chrápu:D na etapy dvě tři hodinky a chrápu jak diž mě dovody hodí,a přes den,mi to jde ještě líp,to bych nejradši chrápal furt prič:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska rozhodl,že vyměním letní kola za zimní.Za pomoci auto heveru s tou kličkou co je u rezervy(samozřejmě podložený dřevěnou deskou),jsem zvedl kolo po povolení šroubů,vyndal kolo a nasadil druhé kolo ,zimní,jelikož jsem se netrefil dirkama na sebe,chtěl jsem kousíček pootočit kolem aby byly dirky na sobě,BUM,sem se lek,málem jsem si krupnul do textilu,že mám zlomenou ruku,hever se hnul a spadlo mi auto na ruku za zápěstim hranou blatníku,díky tomu,že kolo zustalo v podběhu a sedlo na pružinu jsem zavčasu stačil rukou ucuknout ven,takže mám jen modřinu.Tak a ted se ptám,jaký máte hevery u 307iček,tendle ten už mi do auta nesmí,taková umělá hrachovina,žádnej podstavec,žádný držení a ta klička u toho,to by si jeden z ruky udělal vánočku:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mynulý 306ky krátký jsem měl origo hever a furt jsem s nim zvedal,takový ty nůžky,super,nikdy se mi nestalo aby se rozjel hever,když jsem viděl tendle ten(nemohl jsem tušit,že to nic nevydrží),nedával jsem mu moc naději,jinej jsem neměl,prostě byl použit a následně vyhozen:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonce mám pocit,jestli to neni ve výbavě auta:myslim

Současná podoba povinné výbavy předepisuje majitelům automobilů: :D:D:D

Náhradní pojistky

Náhradní žárovky

Zvedák :D:o

Náhradní kolo nebo sadu na opravdu pneumatiky

Výstražný trojúhelník

Reflexní vestu

Lékárničku

Klíč na matice kol

[upravil dne 23.10.2012 20:28 od vendelinek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic,otočíme list:)

jelikož mám nafťáka prvně,tak mám otázku,možná i víc:)

jak se chovat k tomu mojemu HDi čku motoru,určitě to neni stejný jako u benzinu,otáčky,jak řadit,jestli nejsem třeba pod otáčkama a co snese za zacházení ,jeho optimální otáčky,třeba na spotřebu:)

jsem jedno ucho chlapci,tak s radama sem,dík:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se chovat k HDI je tady myslím popsáno docela dost, ale prostě taková ta klasika, poctivá výměna oleje, kvalitní nafta, přilívám do nafty aditivum VIF, staudený to nehonit, nechat ho pěkně zahřát, co se týče otáček je velmi těžký popsat, to je podle zvuku, kdy cítíš že to podtáčíš, tak podřaď, já se normálně pohybuju v rozmezí 1500-2500 při normální jízdě, myslím že těch 1800-2000 otáček bude optimální na normální jízdu, pochopitelně vše záleží na okolnostech, zda jedu sám nebo vezu dřevo, zda jedu po městě nebo mimo město atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě přijel domu z práce,udělám klíčkem mrk,mrk a auto je zamknutý,jen tak setrvačností zvyku obcházím auto a beru za kliky jestli je všechno zavřený,jdu z levý strany dozadu a končim u dveří spolujezdce,málem mi vypadly oči,co to vidim,teda ty lidi jsou chudáci,proč to dělaji,závist:myslim.to snad ne,dit to neni nový auto,fakt to nechápu a jsem docela nasranej:bacha

normálně až do bílýho základu do dvou třetin dveří,dost hluboký:bacha:bojim

v3WQB.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...