Jump to content
Sign in to follow this  
boba1975

výfuk

Recommended Posts

Díky za radu. Rezonator jsem si objednal ü Peugeota a také jsem si ho koupil. Ale co naplat, když jsem tan starý konečně vydoloval nějak ven. Jeden šroub v pohodě šel, ale u toho druhého se odřely vnitřní hrany imbusu a nezbývalo mi nic jiného než ho plátkem od pilky uřeza. Byl to ten, ke kterému je míň místa. Rezonator nešel ven, tak jsem ho rozřezal. Jenže mi tam nejde přes ty všechny tyče dát nový. Už jsem rozdělal torzní tyč, ale stejně to nejde, chybí tak 2 cm abych ho tam prostrčil. Nakonec jsem si udělal ze silnějšího plechu záslepku a přes těsnění jsem jí tam našrouboval. Jenže nevím jestli to nebude mít vliv na výkon či spotřebu, a hlavně ten nový rezonator mi je teď celkem na nic. Vrátit samozřejmně nejde.

Poradíte mi jak se tam přes ty všechny tyče rezonator dostane, ať mi neleží doma ve skříni, zbytečných 700 Kč. Když už jsem ho koupil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fotky nemám, ale dodnes nevím jak to tam dostat. Jestli se nemusí vyhnout motor jako při výměně rozvodového řemenu, ale vůbec nevím. Zatím jsem to ucpal zátkou s těsněním, ale máto příšerný zvuk, ataky asi ta spotřeba bude vyšší. Nevíte někdo jak na to? Poraďte. Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím ,nebudem zakladať novú tému pre maličkosť tak sa opýtam tu.Mám P 405 1,8 TD a posledný diel výfuku čiže tlmič je deravý a prehnitý.Nový stojí slušný balík takže otázka znie. Môžem dať ten tlmič napr. aj z p 309 benzín? alebo z iného auta? ako sa to môže prejaviť ? díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

jiný než originální výfuk se může projevit vyšší spotřebou, přehříváním motoru, špatným tahem-nižším výkonem atd.

nebo taky vůbec nijak--zvlášť když bude z auta se stejným (podobným) obsahem motoru, už jsem tak vyměnil hodně zadních tlumičů, ale musím popravdě přiznat,že to bylo v době po převratu a vozily se tu Alfy,Fordy atd. a tlumiče nešlo koupit (sehnat)

dával jsem tam tlumiče,které šly tady tehdy koupit--Lada 1300-1600, Dacia,Volha,Fiat Polski atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...