Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odstranění skvrn z oken, nejspíše kyselina..


Dadadavid

Recommended Posts

Zdar,zkusím zde,jestli někdo náhodou nebude vědět..Situace: skla na autě jsou celá flekatá,vypadá to přesně,jako když myjete na slunci vodou a zaschne to,takový ty uschlý kapky,jenže to nejde dolu a zkoušel jsem jar,líh,ředidlo,pořádně kartáčem,ale pořád nic... Tak jestli někdo znáte přípravek,kterej sežere prostě všechno kromě skla :D tak dejte radu,díkec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz to takhle koupil pred rokem od kamarada. Parkoval auto pod ohromnou lípou, tak jsem myslel, ze je to tim, ale udivilo me, ze to nejde umyt. Mel ho cca. 5 let a nebylo garazovane - stalo vzdy na ulici vystavene povetrnostnim vlivum. A rozhodne nebyl zadnej spindira, auto bylo vzdycky nalestene, fakt se o nej staral. Az se musim stydet, ze ja ho myju tak jednou za mesic. Ale jestli to koupil i on uz s tema flekama nevim, ale zajima me to, tak se ho zeptam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz to takhle koupil pred rokem od kamarada. Parkoval auto pod ohromnou lípou, tak jsem myslel, ze je to tim, ale udivilo me, ze to nejde umyt. Mel ho cca. 5 let a nebylo garazovane - stalo vzdy na ulici vystavene povetrnostnim vlivum. A rozhodne nebyl zadnej spindira, auto bylo vzdycky nalestene, fakt se o nej staral. Az se musim stydet, ze ja ho myju tak jednou za mesic. Ale jestli to koupil i on uz s tema flekama nevim, ale zajima me to, tak se ho zeptam.

Jasné, moj švagor to má tiež na aute vďaka Lipe a bohoval ako ...

Vobec mu to nešlo dole no potom niečo použil a podarilo sa, no ani za čerta neviem čo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde to taky trosku rozebiraji, opet vitezi Bref. Koupim ho a zkusim.

http://detailing.cz/viewtopic.php?f=8&t=834&sid=de057394980b49e578b503ee05dda948

Ja bych rekl, ze na garazovanych autech se to neobjevuje, spis na autech, co stoji venku. Naprsi na ne, oschne to a usadi se tam vlastne vodni kamen. Tatova garazovana 406-ka ma skla i zrcatka krasne cisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečne som sa dovolal a poslal mi tento link...

http://www.cinol.cz/odstranovac-hmyzu

Ževraj len nastriekaš, necháš pôsobiť a zotrieš.

Povedal mi že 2x to dal za sebou, prvý krát zišlo skoro všetko a na druhý tam už nič nebolo. Máš dávať pozor aby to nebolo dlho na laku, lebo ho môže poškodiť.

Ešte mi povedal že sa chystá toto vyskúšať:

http://www.olejshop.sk/autokozmetika/p/moje-autp-pripravek-k-odstraneni-dehtu-pryskyrice-hmyzu-500ml-19-073/

To vše čo som zistil, dúfam že pomôže :super

[upravil dne 17/9/11 11:49 od Jooooose-1]

[upravil dne 17/9/11 11:51 od Jooooose-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooooose-1 : Moc díky chlape :) ..letím to někam do drogerie splašit,jinak vyzkoušel jsem mezitím ocet,přípravek na odstranění usazenin v odpadu,ocet,brusnou pastu na obnovu laku(trochu pomohla,ale musí se moc tlačit) a hafo dalších věcí a nic..tak sand to půjde tímhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem doma nasel tento odstranovac hmyzu:

http://www.auto-style.cz/pripravky-pro-peci-o-exterier/coyote-odstranovac-hmyzu.html

Byl jsem ho vyzkouset a bez ucinku. Zkousel jsem to asi 5x, vzdy nastrikal, nechal nekolik minut pusobit a celkem silou rozetrel a utrel. A nic. Treba nema takove slozeni jako ten Cinol, na ktery daval odkaz Jooooose-1.

Zkusim v tydnu sehnat ten Bref, bydlim na vesnici a tady o vikendu neseze ani chleba, natoz Bref. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...