Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tvorba www stranek


oni

Recommended Posts

Hele tak ještě jinak, zaplatit chceš, tak zkus tohle: http://www.eshop-rychle.cz/ nebo tady: http://www.web-rychle.cz/

jel jsem u nich rok a nic jednoduššího nefunguje a na 15 dnů to máš zdarma na vyzkoušení. S tím si poradí kdokoliv kdo umí psát a číst a pozná obrázek od složky :D.

[upravil dne 19/9/11 12:54 od tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doménu si koupíš za 200,- na rok to je to nejmenší, i když u nich nezůstaneš tak si to 15 dnů omakej a nauč se systém používat, pak ti pomůžu s nějakým redakčním systémem, fungují stejně, teď vidím, že vůbec netušíš o čem to je, tak se nauč alespoň základy, chodit tě nikdo učit nebude, ale směr ti můžu poradit, zaregistruj se něco tam naplácej a ukaž výsledek, alespoň budeme vědět o co ti jde, bez toho, nebo osobního kontaktu to fakt nejde.

Edit: jo před lety když jsem splácal první web a zeptal se na \"jak psát web\" na názor, to byla ostuda, splácal jsem to v ms frontpage. Nyní mám ve správě 7 webů a všichni jsou spokojeni, ale že bych uměl, to né, na to musí být i talent, ale je to použitelné a zvěrstva z frontpage bych se už nedopustil.

[upravil dne 19/9/11 13:05 od tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze v nem to neuklada, ale kdyz to zmenim na windows zdrojovej kod, tak to stejne nefacha, ale je zajimave, ze kdyz zadam stranku, tak prvotni stranka pri spusteni je v poradku,pak ale poklikam na tech strankach,tak se to zmeni a uz se to nevrati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám na zdroják a je to špatným kódováním, pokud nejde windows-1250 tak dej ISO-8, ale počítej s tím, že budeš opět přepisovat texty. Koukám makáš na tom, ale věř že to zdobný písmo ti v tom dělá jen paseku, podíval jsem se a máš tam nadefinováno pět písem a to je už špatně, hele fakt zkus webnode, nebo to co jsem ti nabízel já, uvidíš jak super výsledek uděláš a lidem je jedno jestli je v adrese xxxx.webnode.cz xxxxxxx.webrychle.cz nebo xxxxxxx.wz.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to co je na těch službách vyřešeno. Kódování už OK, ale překrývají se ti řádky, v o nás to vidím jen po \"laků strojním leštěním.\" dál je text překrytý. Dále v ceníku ti tabulky taky překrývají názvy tabulek, není vidět spodní část písma. Používám poslední verzi FF, v poslední verzi IE je vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš teď je to OK je vidět vše. Taky jsem se pokoušel dělat ze začátku různá písma a skončil jsem u Arial, mě moc nesedí kostrbatost Times New Roman, ale to už je o osobních preferencích, oboje jsou známá česká písma.

Bacha na překlepy! Na webové reklamě vypadají velmi neprofesionálně, také stránka s textem \"připravujeme\" a různými deriváty. Tak ji zveřejni (v menu) až bude hotová, pokud čtenář internetu najde jednou \"underconstruction\" víc krát se tam nepodívá.

[upravil dne 20/9/11 22:05 od tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...