Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tvorba www stranek


oni

Recommended Posts

Free servery nejsou pro stránky to pravý. Chápu že to chceš \"jen\" na kontakty, ale pro úspěch na internetu je třeba stánky optimalizovat pro vyhledávače.

Jinak stránky strácej smysl. Osobně bych investoval 1000,- až 1500,- do profesionálně vytvořenejch stránek.

Cena domény CZ je zhruba 300,-/rok

Cena webhostingu se dá pořídit za 45,-/měsíc

Stránky vytvořený profíkem dělají hned jiný dojem na potencionálního zákazníka.

Mám několikaletý zkušenosti s obchodováním na netu a něco o týhle problematice už vím.

Suma sumárum za 2500,- máš hotový stránky s doménou www.mojefirma.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, vytvoril jsem stranky ve Wep Pages Maker, chci je dat na webzdarma.cz, ted to po me chce vytvoreni html souboru, ale jak vytvorim ten html soubor co to po me chce, kdyz vlastni stranky jsou delany v tom programu. na tvorbu html stranek mam PSPAd. Jestli jsem to spravne pochopil, tak musim do toho pspadu dostat zdrojovej kod, co jsem vytvoril v tom WPM. nebo je jeste nejaka jina sance?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez urážky - když rozumíš kolotočům, tak se necpi k houpačkám.

Musíš z toho vytvořit soubor index.html, dále budeš muset dát veškerý soubory do složek na serveru a na tom indexu k nim nastavit cesty.

Hodně se dočteš na www.jakpsatweb.cz

Kdyby jsi ten čas co nad tím strávíš věnoval svojí práci, tak máš vyděláno na profíky a ještě ti zbyde. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tohle jsem si precetl vsude a je zajimavy,ze kdyz nebudes vedet nic o autech a zeptas se jak vymenit brzdove desticky,tak tady nikdo ti nenapise, ze se na to mas vys....! To vim taky ze musim vytvorit html soubor, ale jak? to jako cely ty stranky musim prepsat do html jazyka? tak proc jsou tyhle ty programy, vkterych se daj ty stranky jednoduse vytvorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ti uložil ten program tvou práci, s jakou koncovkou? Dal si jen uložit projekt, nebo si dal publikovat. pokud uložíš projekt, tak ti to uloží pod svou koncovkou, to zveřejnit nejde, pokud dáš publikovat, tak ti to vytvoří složku a obsah té složky překopíruješ na web.

Jinak html soubor vytvoříš třeba v textovém editoru (poznámkový blok) dáš uložit jako, napíšeš název index.html a máš hlavní stranu...

edit: jinak ty editory jsou dost na prd, nasekáš dost chyb a žádný vyhledávač tě nenajde. To už jsou lepší redakční systémy, Wordpress, Joomla, Drupal.... Všechny mají česká fóra s podporou, na netu se dají najít docela pěkné šablony a ta práce s nimi je opravdu o něčem jiném. Já jsem vyzkoušel snad všechny a nakonec zakotvil u systému Wordpress. Jdou s tím dělat i klasické obyčejné stránky s prezentací, nemusí to být otevřené pro hodně uživatelů. Případně pokud by si chtěl poradím ti jak na to...

[upravil dne 19/9/11 08:30 od tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho joomla jsem zkousel, ale nejak jsem nepochopil o co jde. jinak zkousim ted tvou radu ne s ukladanim, ale rovnou publikovanim. jinak poradit si necham. a stacej mi opravdu uplne primimtvni stranky. jinak ten program to ulozil s priponou .wss

[upravil dne 19/9/11 09:41 od oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...