Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní stěrač u SW


Kozenec

Recommended Posts

a nebo mozna jenom pojistka, myslim ze je na pozici 11 ale to najdes v prirucce nebo kdybys nemel poslu foto.

to ja mam zas jiny problem sterac se mi takzvane zblaznil, kdyz ho zapnu tak stira porad ne jen na cyklovac jak by mel trikrat a dost a navic se mi zastavi pokazde v jine poloze a ne vpravo dole jak by mel. nekdy dokonce kdyz prijdu rano do garaze sednu do auta a chci nastartovat tak kdyz dam klicek do polohy jedna tak jeste nez nastartuju sterac zacne stirat jednou me stiral i kdyz jsem auto vypnul a zamknul tak jsem musel vyndat pojistku. takze by mne zajimalo cim je tohle. motorek jsem kontroloval a nic nenasel zadny studeny spoj nebo zkorodovany atd. packa u volantu myslim je taky v poho protoze predni makaji normalne tak me napada pouze jestli nezacina odchazet ridici jednotka nebo jestli neni nejaka jeba nekde v ni. nejake rady ? :myslim diky mejte se

PS: to Kozenec - zdravime novacky . . . .:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se na 306 stalo se zadním stěračem to, že jak jsem ho nepoužíval tak jakoby \" zareznul \"..... vevnitř jsou plastový ozubený kolečka a takovej kovovej motůrek.... Rozebral jsem to a skoro dvě hodiny jsem to rozhejbával, nakonec se ho povedlo zachránit, promazat a plně zfunkčnit .... :) Zkus ty kabely a když nepomůžou kouknul bych i na tohle .... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo mozna jenom pojistka, myslim ze je na pozici 11 ale to najdes v prirucce nebo kdybys nemel poslu foto.

to ja mam zas jiny problem sterac se mi takzvane zblaznil, kdyz ho zapnu tak stira porad ne jen na cyklovac jak by mel trikrat a dost a navic se mi zastavi pokazde v jine poloze a ne vpravo dole jak by mel. nekdy dokonce kdyz prijdu rano do garaze sednu do auta a chci nastartovat tak kdyz dam klicek do polohy jedna tak jeste nez nastartuju sterac zacne stirat jednou me stiral i kdyz jsem auto vypnul a zamknul tak jsem musel vyndat pojistku. takze by mne zajimalo cim je tohle. motorek jsem kontroloval a nic nenasel zadny studeny spoj nebo zkorodovany atd. packa u volantu myslim je taky v poho protoze predni makaji normalne tak me napada pouze jestli nezacina odchazet ridici jednotka nebo jestli neni nejaka jeba nekde v ni. nejake rady ? :myslim diky mejte se

PS: to Kozenec - zdravime novacky . . . .:papa

My měli podobný problém na C5ce, zamknuli jsme auto a třeba po 5 minutách stěrač začal stírat, ale jel strašně pomalu, ale stačilo při zamčeném autě zmáčknout jak je pod stěračem kontakt na otevírání okýnka a stačeč, se vrátil do své polohy, ale za čas ani toto nazabíralo a když jsme ráno došli k autu a baterka byla úplně vycucaná tak jela rovnou do citroenu. Tak odpojili otvírání okýnka a ža se to zpraví, a je tu už pomalu rok a ještě nezpravili, stšrač samovolně nestírá, ale okýnko nejde otevřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11

bud kable medzi karoseriou a dverami kufra alebo bude chyba sko 5 dveri kedze vodice idu cez sklo pokial viem je vyklopne,to cvakanie ide z okolia poistkovej skrinky vsak ? to bsi ovlada stierac myslim ze kostrou

[upravil dne 20/9/11 18:34 od mischko11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdar pani!

Tak riesim obdobny problem s nefunkcnym zadnym stieracom u P206 kombi. Motorcek som odskusal, je O.K. Do skla idu 4 droty, do stieraca 3. Zisla by sa schema, alebo vyznam jednotlivych dortov, abych vedel jednoznacne diagnstikovat zavadu skla, alebo zvazku kablov.

Ma niekto schema ?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak u krátké 206 to (ne)funguje stejně ... a to přitom i odpadá ten problém s okýnkem, že :(

Všechny pojistky v cajku, motorek asi taky - problém je v tom, že tam nic nepřitéká ... nemáte někdo to schéma pls ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...