Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odchadza podsvietenie palubnej dosky P 206 1,9D


jozef1980

Recommended Posts

Ahojte pezotaci.

Mam k Vam prosbu,ci mi viete poradit s podsvietenim palubnej dosky,ktore mi postupne prestava svietit na peugeote 206 1,9D.

Moc sa do tych veci nevyznam a tak potrebujem radu,ci staci si dat v predajni objednat ziarovky,alebo ledky,kolko priblizne stoja a ci je to mozne vymenit si aj svojpomocne.

Za rady a odpovede Vam vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis sundat kryt na budikach, pak tam je jeden sroubek hvezda kterej povolis a dostanes do ruky cely budiky, odpojis je od konektoru a ze zadu jsou v pulzavitu zarovicky bezpaticove 1.2W oznacovany casto jako W1.2W, stoji okolo 5kačky a maj je všude.

Ja kdyz jsem je menil,tak jsem daval na podsviceni vsechny nove.. protoze ty ktere jeste svitli byly docela cerne a vypadalo to hrozne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis sundat kryt na budikach, pak tam je jeden sroubek hvezda kterej povolis a dostanes do ruky cely budiky, odpojis je od konektoru a ze zadu jsou v pulzavitu zarovicky bezpaticove 1.2W oznacovany casto jako W1.2W, stoji okolo 5kačky a maj je všude.

Ja kdyz jsem je menil,tak jsem daval na podsviceni vsechny nove.. protoze ty ktere jeste svitli byly docela cerne a vypadalo to hrozne :)

Dakujem pekne za radu...

Mam uz len dotaz,ze kolko je tam tych ziaroviek,aby som vedel,kolko ich mam kupit pred vymenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ja mám 27 otvorov na žiarovky, ale niektoré nemám aktívne (otvorené dvere, nezapnuté pásy, ...), to len pre info, keby si chcel vymeniť všetky žiarovky

- na podsvietenie budíkov je cca 6 žiaroviek

- z Peugeotu to rozhodne nekupuj, len pre info som sa tam bol opýtať pred pár rokmi na cenu a povedali mi nejakých 70 Sk... :papa

post-13818-14109619771733_thumb.jpg

[upravil dne 17/9/11 11:32 od janci77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ja mám 27 otvorov na žiarovky, ale niektoré nemám aktívne (otvorené dvere, nezapnuté pásy, ...), to len pre info, keby si chcel vymeniť všetky žiarovky

- na podsvietenie budíkov je cca 6 žiaroviek

- z Peugeotu to rozhodne nekupuj, len pre info som sa tam bol opýtať pred pár rokmi na cenu a povedali mi nejakých 70 Sk... :papa

Super,dakujem aj za prilozeny navod.Dnes som kupil ziarovky,azda su dobre :) a zajtra sa to pokusim vymenit :D

[upravil dne 17/9/11 11:32 od janci77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...