Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

36. sraz 15.-17.6.2012-Výroční sraz desetiletého pořádání srazu Peugeot Clubu !!!-obecný pokec


Recommended Posts

Kde je tady smajlíček, který dělá psí očíčka .. aby to prosení bylo dokonalé???:aut:D

Tenhle týden budu trošku dupat klukům za krk, jen s lakovnou asi nehnu .. uvidím co vyvedu. Snad brzo ... ale nemusíte se omezovat ;)

Myslím, že Moby to meje rád a často :D Na smeče budu nahrávat :potlesk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lidi i já se připojuji k poděkování a omlouvám se že jsem mladší než si mnozí podle nicku mysleli ... :D byl jsem na sraze poprvé ale určitě jedu příště zas a dokonce možná i na to slovensko bych zajel.ale jak psali ostatní..obsluha hrozná...po víc jako hodinovém čekání na jídlo jsem to vzdal a jel do hospody do Dolu

draku...jednoznačně nejlepší 406!! lepší sem nevidel!!! krasna byla v kempu:)

Rejtymu zdvořile děkuji za pochvalu.potěší to ale bylo tam spoustu pěkných kousků..ta bílá co stála dole v campu se mi taky líbila ale nevím koho byla a o těch dvou 106tkách nahoře (jedna na oranžových kolech)to byla taky pecka ale Kolďasova 405 T16 neměla konkurenci ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměli právě :) Stačil asi můj obrovskej nick :D chudák Luky :D

no malá zastávka byla z akutních důvodů ..

ale na námku to jsis všimnout opravdu mohl! :D

Tak na Lukyho zbylo taky nějaké to místečko na skle. :D mně to bylo hned jasný, že netrháte kolonu jen tak, ale že to bylo už hooodně akutní... :D Na námku jsem si mohl všimnout, ale vzhledem k tomu, že tam byl docela \"chaos\" (přelidníno) a potil jsem se jako to prasátko, tak jsem se nepodíval.....anebo jsem se díval, ale neuvědomil jsem si to. :mad:

Strejdakopec: Ta 106ka s oranžovýma kolama byla zdejšího člena \"$ Torrez $\"...jel jsem za ním už kousek cesty v pátek na sraz, ale pak jsem ho nějak objel a rychle se za mnou ztratil...nevim, kde se coural... :D navíc mám dojem, že zmizel ještě během soboty. Do konce určitě nezůstal, to bych si všiml. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Já už si to přesně nepamatuji, ale myslím, že ten člověk z SM neměl hned čas, pak dovolenou ... a pak to asi nebylo aktuální, že už bylo pozdě ... :( co se dá dělat.

Já jsem se v tom trochu vrtal, zkusil to dát na auto.cz a tam mi pochopitelně řekli, že je již pozdě na zveřejnění (myslím, že to byl srpen nebo září).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...