Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je tu někdo od Vsetína? ***Poděkování a info o GEOMETRII NA VSETÍNSKU


Marcel505

Recommended Posts

Pokud vše vyjde, příští týden bych se měl pohyboval v okolí Vsetína.

Dle mapy členů jsem nikoho v přímé blízkosti nenašel.

Neznám já někoho od Vsetína?

Díky

(Případně můžeme dát někdy sraz a pokec, v případě nouze budu potřebovat silniční asistenci... :D )

Případně pošlu tel.číslo.

[upravil dne 8/10/2011 23:42 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš jsem se špatně vyjádřil.Servisů je tu jak naseje,to jo.Třeba na Š120L mi dělali geo na ulici 4.května,pak tu je servis na Štěpánské(bývalá škoda),barumka,Kelly (2x)na Ohradě a jedna je na Lázkách a nějaké o kterých vím zběžně.

Andreww:na bobrkách maslíš ten u benzinky,nebo ten učňovský na druhé straně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl cabrio na učňáku. Na všechno dohlížel mistr, takže sem byl klidný a věřil bych, že to mistr bude učit učně poctivěj než v servise, kde to musí hlavně odsýpat. Je teda fakt, že cena byla stejná jak mi říkali v barumce, ale vybavení mi připadalo lepší na tom učňáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andreww:Na čem se pak mají ti noví mechoši učit.Onehdá jsem někde četl,že dostali nějaké nové škodovky na učení.

Na mém určitě ne :D Já neříkám, že učni musí být špatní, ale třeba já mám bratrance, který je vyučený automechanik, a ten je rád, že ví, jak vypadá auto :bojim Naštěstí už si dost věcí opravím sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice fotku nemám, ale taky mě Marcel navštívil. Tuším, že to bylo ve čtvrtek. Peugeota sem ale neměl doma, takže by stejně nebylo možné udělat jenom spřátelené foto. Pokud se nepletu, tak dneska se vrací z rekreace, tak snad se jim na valašsku líbilo a dobře dojedou. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem se konečně přeze vše dostal k tomu, abych sem napsal své díky.

JoseA: Díky za úterní radu s učňákem, bohužel měli rekonstrukci.

Andreww: Díky za fotku!!! Já nefotil, ani Joseho, ani Eona... Tak jsem rád že alespoň jedna fotka je! Moc díky. Nebo jich máš víc?

A samozřejmě díky za pokec, bylo to fajn.

A slečna - měla přeci jiné starosti...

JoseA: Také díky za pokec a HLAVNĚ DÍKY ZA ROZHÝBÁNÍ ŠROUBU NA REZERVU!!! Opravdu mi to moc pomohlo.

Cestou zpět jsem ještě něco nakládal tak se to moc hodilo.

Eon: Myslím že v pátek už jsem byl na pokec o autech více navyklý, tak nám pokec šel lépe. A opravdu pěkně jsme si pokecali.

Akorát ten Vsetín je trochu dál že?

P.S. Valova skála byla fakt dobrá...

[upravil dne 8/10/2011 23:44 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem na cestu vyrazil s vůlí v kulovém čepu (zjištěno na poslední chvíli jak to tak bývá), nechtěl jsem tak dlouhou trasu i zpět riskovat. Přeci jen pravý byl už rezavý a levý byl ještě namazaný... Ale oba prasklé prachovky... :-(

Tak tedy - ohledně geometrie:

V úterý ráno 20.9.2011 jsem navštívil Auto Kelly servis u Lidla, ale tam geo nedělají.

V prodejně vedle jsem tedy dle plánu koupil čepy a jel hledat...

Dorazil jsem do Škodovky (ul. Štěpánská), tam mi řekli cca 750 Kč a hned jestli se objednám... :-(

Jel jsem dál, nahoru za kruháč, kde je Best Drive (to myslím nazýváte Barumka, ul. Dolní Jasenka).

Tam mi řekli 700 Kč. Raději jsem se zeptal zda je to s DPH, a dostal jsem dlouhé vysvětlení že je nezajímá zda jsem nebo nejsem plátce DPH atd. Taky hned abych se objednal. Tak jsem si vzal vizitku a pokračoval...

Z ulice 4.května jsem odbočil do ulice U Slévárny, kde mi řekli cca 370 Kč, ale že tam auto musí být ráno. Jednání žádné...

Jel jsem dál...

Na ulici 4.května je pak na pravé straně servis pana Pavláska. Tam mi řekli že do půl hodiny by měli volno, a že za 700 Kč (případně *). Jelikož mě výměna čekala, ptal jsem se na odpoledne - to by prý neměl být problém. Tento servis mi doporučil jak rodinný známý, tak jeden \"neznámý\" prodavač (abych mu neuškodil).

Jel jsem ještě zpět, kde jsem na levé straně viděl Auto Kelly servis, ale tam taky geo nedělají...

Na doporučení Joseho jsem jel ještě do toho učiliště, kde jsem u mládenců vzbudil údivné pohledy, ale už tak to vypadalo že se tam něco staví a zřejmě mistr mi potvrdil že mají vše odpojené.

Přes silnici byl servis Renault, ale tam už se mi nechtělo...

Jel jsem si tedy vybrat místo činu, kde jsem pak výměnu spáchal.

Nešlo to úplně nejlépe (kupodivu čep v táhle nějak zarostl), ale nakonec se povedlo.

Pak přišlo rozhodování, komu vůz svěřit... Dost těžké se rozhodnout, ale už po odjezdu z posledního místa kde jsem se ptal jsem měl svého favorita...

I přes několik zvážení jsem se tedy rozhodl jet do toho servisu p.Pavláska...

Mají laser, změřili i zadek, zkontrolovali zda jsou čepy dotáhlé a vše proběhlo v klidu, podle mých představ.

Se servisem jsem byl opravdu spokojený.

Všem díky za pomoc :papa

[upravil dne 8/10/2011 23:48 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...