Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAPoslanec


Fusion

Recommended Posts

Zajímalo by mě, čí pak asi lobby pan poslanec prosazuje. Nebo že by mu šlo přeci jen o to zdraví...:myslim:bacha...

Jen pro info. Nedávno jsem byl na STK a Emisích. Dle norem emisní limity s klidem splňuju a FAP nemám. A teď otázka? Jel jsem minule tady u nás po městě a přede mnou si to prděla naložená Avie. Čmoud jak když pálíte cikánský boty, tak asi ten horší dým a saze produkuji já,, teda podle pana poslance?? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine na co su vsetky filtre a radoby ekologicke vychytavky dobre je skracovanie zivotnosti auta... zakony by mali riesit dolezitejsie veci, ako znacky, krizovatky ci nejasne vety v zakone :roll

Len to je vela prace, takto len vykazu cinnost pri neriesitelnom probleme ;)

Aj tak pride cas kedy sa fap nebude dat odstranit, keby vyrobcovia chcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jenom výkřik do tmy, aby se jako, že se něco v parlamentu děje. Je to nereálné, protože většina aut na silnici je již jednou parkovaná v bazarech. Kdo řidiči dokáže, že FAP odstranil on a ne původní majitel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazimir: řidiči nikdo nic dokazovat nebude, dokazování se nenosí. Teď frčí odpovědnost provozovatele vozidla, jen se koukni jak pěkně schválili že provozovatel vozidla je povinen zajistit, aby s jeho vozidlem byly dodržovány předpisy. Jak tohle jde zajistit ? Dám asi podepsat manželce že pokud si půjčí moje auto že nebude porušovat předpisy, a pokud to nedodrží tak jí budu muset udat.

[upravil dne 16/9/11 10:04 od Czedisonek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...