Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s elektronikou...


intex

Recommended Posts

Zdravim,

mam takyto problem: nastartoval som a po par sekundach vybehla rucicka ukazujuca teplotu chladiacej kvapaliny az na druhy koniec (cize teplota 100 stupnov, ci kolko to je, proste uplne do cerveneho pola), zacala blikat kontrolka autodiagnostiky, zacal tiez blikat napis STOP a zacalo to pipat. Ventilator v motore sa roztocil na plne otacky... vypol som motor, vytiahol kluce a ventilator sa stale tocil ale iba na nizsich otackach. Takto som to skusal niekolko krat za sebou a stale to iste... Skusal som odpojit bateriu pri zatvorenych dverach na dobu 45 minut, zapojil som bateriu, pockal 5 minut a nastartoval. To iste... Podotykam, ze motor bol uplne studeny...

Mate niekto pponatia, co to je?

[upravil dne 15/9/11 17:50 od intex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tiez ma to napadlo... ibaze po skusani asi dvadsiatich startovani, to robi uz iba niekedy... ak to 10 minut po nastartovani neurobi a v jedenastej minute to zacne, vypnem motor, nastartujem a zase je par minut klud... potom znova... proste robi to uplne nahodne... vzdy v inom case... dokonca nemusim ani nastartovat, necham kluc v druhej polohe a nahodne vybehne rucicka az k druhemu okraju...

Nedavno mi menili snimac polohy klukoveho hriadela, neukazuje teplotu oleja (snimac teploty oleja), teraz snimac teploty kvapaliny? Nie je to nejak vela snimacov naraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem... stale mi vsak vrta hlavou, ci to nebude problem s elektronikou... ako hovorim... toto je uz treti senzor alebo cidlo v priebehu jedneho tyzdna... Tento problem s teplotou prisiel z nicoho nic... len som nastartoval a hned vybehla rucicka teploty vodu na druhu stranu... ako som si vsimol, robi to len pri studenom motore... ak motor necham bezat, po opatovnom nastartovani to uz robi len velmi zriedka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vysledok? pomohlo?

nie, práve mám auto odstavené, ani ho nenaštartujem...už neviem čo s tým

najprv mi skákali otáčky, čistili sme klapku a menili sviečky, rampu a pod., chvíľu šlo auto ok, potom začalo skapínať a teraz toto...

vraj to je čidlo teploty chlad. kvapaliny, ktoré už ale bolo menené...tak uvidíme čo to spraví :blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, rano som bol zaniest auto do servisu, tak som zvedavy ako to dopadne. Viem zatial len tolko, ze by mali vymenit cidlo teploty chladiacej kvapaliny... Ozaj... neukazuje mi este teplotu oleja. Vie mi niekto povedat, kde sa nachadza cidlo teploty oleja?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...